"Entertainment Weekly" ma aż 16 okładek z "Grą o tron"! A na nich kilka niespodzianek, w tym Cleganebowl

"Gra o tron" (Fot. Entertainment Weekly)

0

Z niecierpliwością czekaliśmy na pierwsze zdjęcie, teaser, nie mówiąc już o trailerze nadchodzącego sezonu "Gry o tron" i oto ruszyła maszyna promująca! Jest 16 okładek z bohaterami serialu.

Magazyn "Entertainment Weekly" stanąłby przed niełatwym zadaniem, gdyby na okładkę wydania poświęconego finałowemu sezonowi "Gry o tron" chciał wybrać jednego, dwóch czy nawet trzech bohaterów.

Gra o tron – okładki ze zdjęciami z 8. sezonu

Przed podobnym dylematem stanęły władze HBO i być może wypuszczenie 20 plakatów z tymi, którzy cudem przeżyli, było swoistym kompromisem.

W każdym razie wspomniany magazyn poświęcony szeroko pojętej branży filmowej właśnie wypuścił 16 okładek z bohaterami GoT. Trafili na nie Daenerys, Jon Snow – o dziwo nie razem, a osobno – Tyrion, Arya, Sansa, Cersei, Jamie, Brienn z Tarthu, Bran, Szary Robak i Missandei, Góra i Ogar (czyżby szykował się Cleganebowl?), Lord Varys i Ser Jorah, Beric Dondarrion i Theon Greyjoy, Ser Davos i Melisandre, Samwell i Goździk. Ostatnia należy do Nocnego Króla.

Gra o tron wróci do HBO z 8. sezonem 15 kwietnia

Nowe zdjęcia z serialu wyszły w parze z obszernym wywiadem. Dowiadujemy się z niego szczegółów bitwy o Winterfell, którą śmiertelni stoczą z nieśmiertelnymi. Zobaczymy ją w trzecim odcinku 8. sezonu.

Szykujcie się na mocne emocje, jednak wcześniej nacieszcie oko tymi, którzy żywi dotarli do finałowej serii "Gry o tron".

Gra o tron sezon 8 okładki