Patricia Arquette jako koszmarna matka w "The Act". Zobaczcie zwiastun nowego serialu kryminalnego

"The Act" (Fot. Hulu)

Patricia Arquette zagra kolejną przerażającą postać – tym razem w "The Act". Mamy pełny zwiastun serialu kryminalnego o koszmarnym morderstwie i toksycznej relacji matki z córką.

"The Act" to nowa antologia kryminalna platformy Hulu, w której zobaczymy najbardziej nieprawdopodobne historie, jakie wydarzyły się naprawdę. Każdy sezon skupi się na nowej historii, z zupełnie innymi bohaterami. Atrakcją pierwszego ma być rola Patricii Arquette, która niedawno nas zachwyciła swoją przemianą w "Ucieczce z Dannemory".

The Act – o czym jest ten serial?

1. sezon "The Act" skupi się na relacji młodej dziewczyny, Gypsy Blanchard (Joey King), z nadopiekuńczą matką, Dee Dee, i ciągu wydarzeń, które ostatecznie doprowadziły do morderstwa. W roli matki Patricia Arquette, która znów zmieniła się nie do poznania. Spodziewać się możecie wyjątkowo toksycznej relacji pomiędzy dwiema kobietami, a takze zabójstwa i procesu.

Historia, którą opowie 1. sezon "The Act", zainspirowana jest artykułem Michelle Dean opublikowanym przez BuzzFeed w 2016 roku. Dean jest zarazem twórczynią i showrunnerką serialu razem z Nickiem Antoscą ("Channel Zero"). Obok King i Arquette w "The Act" pojawią się także m.in. Chloë Sevigny ("Bloodline"), AnnaSophia Robb ("The Carrie Diaries") oraz Calum Worthy ("American Vandal").

Premiera The Act 21 marca w HBO GO

REKLAMA