7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Riverdale" (Fot. CW)

Produkcja "Riverdale" nadal wstrzymana po śmierci Luke'a Perry'ego. Karen David w "Fear the Walking Dead". Abigail Spencer wraca do "Chirurgów". A oprócz tego "Dobry omen" i nie tylko.

1. Produkcja Riverdale nadal wstrzymana

Producenci "Riverdale" wstrzymali produkcję po śmierci Luke'a Perry'ego, żeby dać ekipie czas na żałobę. Zdjęcia nadal jeszcze nie ruszyły. A tak żegna odtwórcę roli Freda Andrewsa Lili Reinhart, serialowa Betty.

2. Walton Goggins w pilocie komedii CBS

Walton Goggins zagra główną rolę w serialu "The Unicorn" – wdowca i tatę dwóch nastoletnich dziewczyn, który decyduje się wrócić do randkowania i jest zdziwiony, jakim stał się gorącym towarem.

3. Abigail Spencer wraca do Chirurgów

Abigail Spencer powróci w wiosennym odcinku "Chirurgów" jako Megan Hunt, młodsza siostra Owena. Niestety, Nathan (Martin Henderson) nie wróci razem z nią.

4. Michael Sheen w nowym serialu FOX-a

Michael Sheen dostał ważną rolę w pilocie "Prodigal Son", serialu policyjnego autorstwa Chrisa Fedaka ("Deception") i Sama Sklavera. Serial ma stanowić świeże podejście do kryminału. Głównym bohaterem jest detektyw, który stara się myśleć tak, jak myślą mordercy. Sheen wcieli się w jego ojca – chirurga socjopatę, który zabił więcej niż 20 osób.

5. Sarah Drew w nowym serialu CBS

Sarah Drew zagra główną rolę w "The Republic of Sarah", serialu o miasteczku w New Hampshire, które ogłasza niezależność po tym jak zostaną w nim znalezione cenne zasoby. Postać Drew to przywódczyni – "tytułowe bijące serce Republic of Sarah".

6. Karen David w Fear the Walking Dead

Aktorka znana z "Galavanta" dołączyła do stałej obsady "Fear the Walking Dead". Zagra postać o imieniu Grace.

7. Brian Cox jako Śmierć w Dobrym omenie

Dziś ma się pojawić zwiastun "Dobrego omenu", a tymczasem łapcie serię ruchomych plakatów z bohaterami. Neil Gaiman osobiście wrzucił najnowszy, zapowiadając, że Brian Cox ("Sukcesja") zagra Śmierć.

REKLAMA