"The Sinner" z nową gwiazdą w głównej roli! Matt Bomer wystąpi w 3. sezonie "Grzesznika"

"White Collar" (Fot. USA Network)

Po Jessice Biel i Carrie Coon przyszła pora na Matta Bomera w głównej roli kryminalnej antologii "The Sinner". Serial znany jest w Polsce także jako "Grzesznica"/"Grzesznik".

1. sezon "The Sinner" z udziałem Jessiki Biel zaplanowany był jako zamknięta historia, ale zachęcona sukcesem serialu stacja USA Network dała zielone światło kolejnej serii. Kryminalna antologia wróci już wkrótce ze swoim 3. sezonem, w której obok powracającego detektywa Harry'ego Ambrose'a (Bill Pullman), główną rolę zagra Matt Bomer.

The Sinner sezon 3 – kogo zagra Matt Bomer?

W 3. sezonie "The Sinner" Harry Ambrose zajmuje się rutynową sprawą tragicznego wypadku samochodowego w stanie Nowy Jork. Zwykły incydent okazuje się jednak mocno związany z ukrytą zbrodnią, która dla Ambrose'a będzie jedną z najbardziej niebezpiecznych i niepokojących w karierze. Matt Bomer zagra spodziewającego się dziecka lokalnego mieszkańca, który po wspomnianym wypadku szuka wsparcia u Ambrose'a.

Dla Matta Bomera występ w "The Sinner" będzie powrotem do stacji USA Network, która w latach 2009-2014 emitowała "White Collar" z udziałem aktora w pamiętnej roli Neala Caffreya. Bomera można obecnie zobaczyć (a częściej usłyszeć) w "Doom Patrol", gdzie pojawia się jako zabandażowany od stóp do głowy Negative Man.

Data premiery 3. sezonu "The Sinner" nie jest na razie znana.

1. sezon The Sinner dostępny jest na Netfliksie

REKLAMA