Kit Harington słucha teorii na temat finału "Gry o tron" – i bezskutecznie próbuje powstrzymać śmiech

"Gra o tron" (Fot. HBO)

0

Aktorzy z "Gry o tron" nie mogą pisnąć nawet słówkiem o 8. sezonie serialu. Ale mogą za to słuchać cudzych teorii i próbować powstrzymywać własne reakcje, jak Kit Harington.

Kit Harington wystąpił we wtorek w "The Late Show" u Stephena Colberta i już na wstępie wyznał, że o 8. sezonie "Gry o tron" nie może powiedzieć dosłownie nic. Dodał wręcz, że nie może nawet skłamać o tym, co się wydarzy, bo wtedy fani dowiedzieliby się, co już na pewno się nie wydarzy. Co i tak nie przeszkodziło Colbertowi w próbach wydobycia chociaż najmniejszej informacji o nadchodzących odcinkach.

Kit Harington o końcu Gry o tron

Aktor opowiedział w programie o swojej dziesięcioletniej podróży z "Grą o tron" i wyznał, że "nawet po 10 latach nadal czasem muszę się uszczypnąć, bo nie jestem w stanie pojąć wszystkiego, co się wydarzyło". Jak w takim razie Harington zareagował na scenariusz ostatniego odcinka i pożegnanie z Jonem Snowem?

– Byłem bardzo zszokowany i zaskoczony tym, jak niektóre wydarzenia się potoczyły. A potem całkowicie się rozkleiłem – powiedział aktor.

Jak zauważył Colbert, przez niecałą dekadę, kiedy HBO emitowało "Grę o tron", dużo zmieniło się także w polityce, na co Harington przytaknął i dodał, że uważa, że serial częściowo przyczynił się do pogorszenia klimatu politycznego. Aktor ujął to najlepiej, kiedy stwierdził, że "niektórzy politycy trochę za bardzo próbowali naśladować Joffreya i nie wyszło to za dobrze".

Gra o tron sezon 8 – najbardziej szalone teorie

Kit Harington przyznał, że miał swoje teorie na temat tego, jak "Gra o tron" może się skończyć, ale ostatecznie żadna nie okazała się prawdziwa. Stephen Colbert za to przygotował swój zestaw teorii dla Haringtona i zbadał, jak bardzo będzie w stanie ukryć własne reakcje.

Co jeśli w ostatniej scenie "Gry o tron" George R.R. Martin ogląda finał i krzyczy "To świetny pomysł!", po czym wreszcie jest w stanie dokończyć kolejną książkę? A może "Gra o tron" kończy się w rytm "Don't Stop Believin'" i odcinek urywa się nagle i pokazuje całkowicie ciemny ekran? Koniecznie zobaczcie finał wizyty Kita Haringtona u Colberta i jego bezcenne reakcje:

8. sezon Gry o tron startuje w HBO 15 kwietnia