10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Arrow" (Fot. CW)

Koniec "Arrow" po skróconym 8. sezonie. Wiadomo, kto pokaże nowe "Szaleję za tobą". Brie Larson w nowym serialu Apple. A poza tym "Brooklyn 9-9", nowa rola Pauley Perrette i nie tylko.

1. Koniec Arrow po skróconym 8. sezonie

Telewizja CW zamówiła 8. sezon "Arrow", który będzie już finałowy. Odcinków będzie tylko 10, a zobaczymy je jesienią tego roku. Podczas Facebook Live Stephen Amell zasugerował, że to nie musi być koniec jego postaci. "Coś mi mówi, że nawet kiedy to już będzie koniec, ja nie zniknę. Jeśli oglądacie Arrowverse, powinniście wiedzieć, o co chodzi" – powiedział. Więcej reakcji obsady znajdziecie tutaj.

2. Wiadomo, kto pokaże nowe Szaleję za tobą

Platforma Spectrum Originals pokaże nowe odcinki sitcomu "Szaleję za tobą". Powrót będzie mieć formę serialu limitowanego, składającego się z 12 odcinków. Projekt długo nie mógł znaleźć stacji i już wydawało się, że nic z tego nie będzie.

3. Pauley Perrette w nowym sitcomie

Aktorka znana z "NCIS" wraca do telewizji CBS. Pauley Perrette zagra główną rolę kobiecą – siostrę Jaime Camila – w sitcomie "Broke" od twórczyni "Jane the Virgin". W serialu zobaczymy odtwórcę roli Rogelia jako faceta, który zostaje odcięty od pieniędzy ojca i razem z żoną wprowadza się do mieszkania swojej siostry.

4. Brie Larson w nowym serialu Apple

Brie Larson zagra główną rolę w serialu o agentce CIA, opartym na wspomnieniach "Life Undercover: Coming of Age in the CIA" Amyrillis Fox. Niezatytułowany na razie projekt ma pokazać drogę młodej kobiety w CIA przez pryzmat jej najbliższych relacji. Larson będzie także producentką serialu, który ma już zamówienie na cały sezon.

5. Idris Elba rozkręca imprezę w SNL

Brytyjski aktor poprowadzi "Saturday Night Live" w najbliższą sobotę, a poniżej możecie zobaczyć zwiastun.

6. Alexa Nisenson z awansem w Fear the Walking Dead

Aktorka, która dołączyła do obsady "Fear the Walking Dead" w 4. sezonie jako Charlie, będzie w stałej obsadzie 5. sezonu.

7. Jane Seymour w pilocie serialu ABC

Jane Seymour pojawi się w pilocie "The Hypnotist's Love Story", opowiadającego historię Ellen, hipnoterapeutki, której nie wychodzi w miłości. Ellen podchodzi jednak z optymizmem do swojego nowego chłopaka (Adan Canto), a kiedy dowiaduje się, że ten ma stalkerkę, zaczyna się interesować przede wszystkim nią. Seymour zagra matkę głównej bohaterki.

8. Marcia Cross w pilocie Jane the Novela

Marcia Cross dostała jedną z głównych ról w pilocie spin-offu "Jane the Virgin". 1. sezon serialu ma opowiedzieć historię kuratorki sztuki (Jacqueline Grace Lopez), rozdartej pomiędzy dwoma facetami. Jeden z nich to bogaty współwłaściciel winnicy, który ma matkę manipulantkę. I to właśnie ją zagra Marcia Cross.

9. Lin-Manuel Miranda w Brooklyn 9-9

Gwiazda Broadwayu pojawi się w dzisiejszym odcinku serialu jako brat Amy. Oto, czego możecie się po nim spodziewać:

10. No Good Nick z premierą w kwietniu

"No Good Nick" to nowy komediodramat Netfliksa, w którym Melissa Joan Hart i Sean Astin grają rodziców nastolatków. Główną bohaterką jest 13-letnia Nicole aka Nick (Siena Agudong), która chce się zemścić na rodzinie za zrujnowanie jej życia. Serial ma zamówienie na 20 odcinków, pierwszą część zobaczymy 15 kwietnia.

REKLAMA