Data premiery i zapowiedź 2. sezonu "On My Block". Czyżby Netflix właśnie zdradził los ważnego bohatera?

"On My Block" (Fot. Netflix)

0

W sieci właśnie wylądował pierwszy klip i nowe zdjęcia promujące 2. sezon "On My Block", dzięki którym poznajemy odpowiedź na nurtujące nas od ostatniego odcinka pytanie.

Blisko po roku niecierpliwego czekania na odpowiedź, co może oznaczać zakończenie finałowego odcinka 1. sezonu "On My Block", przychodzą pierwsze wskazówki. A należy ich szukać w zapowiedzi 2. sezonu serialu, która właśnie trafiła do sieci.

On My Block – Ruby żyje w 2. sezonie?

W serialu pełnym przemocy, do jakiej codziennie dochodzi na ulicach Los Angeles, i cierpienia osób, które straciły swoich bliskich, nie mogło zabraknąć momentu, kiedy życie jednego z głównych bohaterów stanęło pod znakiem zapytania. Mowa oczywiście o cliffhangerze z finałowego odcinka 1. sezonu, który zostawił widzów z poczuciem niepewności co do losów Ruby'ego (Jason Genao).

Fani mieli prawie rok na snucie różnych teorii. Weryfikuje je klip z 2. serii "On My Block". Jednak zanim nabieramy przekonania o tym, że historia Ruby'ego nie dobiegła jeszcze końca, widzimy chłopaka, gdy leży w trumnie. W momencie największej niepewności jego oczy się otwierają. I to raczej nie jest złudzenie.

Wygląda na to, że mamy do czynienia z cliffhangerem na miarę tego z Jonem Snowem, tyle że rozwiązanego jeszcze przed premierą nowego sezonu. Dzięki zdjęciom i klipowi promującemu nadchodzące odcinki możemy się domyślać, że jedna z ulubionych postaci widzów nie pożegnała się z serialem i ekipa "On My Block" wróci w komplecie.

Na fotografiach opublikowanych przez "Teen Vogue" widzimy całą czwórkę głównych bohaterów produkcji. Prócz Ruby'ego pojawiają się więc Monse Finnie (Sierra Capri), Jamal Turner (Brett Gray) i Cesar Diaz (Diego Tinoco).

On My Block sezon 2 – premiera 29 marca na Netfliksie

On My Block 2 sezon zwiastun

On My Block 2 sezon zwiastun

On My Block 2 sezon zwiastun

On My Block 2 sezon zwiastun

On My Block 2 sezon zwiastun

On My Block 2 sezon zwiastun