10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Cobie Smulders i Taran Killam w "Arrested Development". Kyle MacLachlan w pilocie komedii CBS. Canal+ szykuje własny serwis streamingowy. A oprócz tego "Rozpustnice", "Syn" i nie tylko.

1. Cobie Smulders i Taran Killam w obsadzie Arrested Development

Cobie Smulders ("Jak poznałem waszą matkę") i Taran Killam ("Single Parents"), którzy prywatnie są małżeństwem, pojawią się w retrospekcjach w sezonie 5B "Arrested Development" jako młodzi Lucille i George Sr. Tak, dobrze pamiętacie – w 4. sezonie te same role zagrali Kristen Wiig i Seth Rogen. Więcej zdjęć znajdziecie tutaj.

Arrested Development sezon 5B

2. Kyle MacLachlan w pilocie komedii CBS

Kyle MacLachlan dołączył do obsady sitcomu "Carol's Second Act". Bohaterką jest Carol Chambers (Patricia Heaton), kobieta, która wychowała dwójkę dzieci i zakończyła karierę nauczycielki, a teraz chce zostać lekarką. MacLachlan zagra lekarza, który od razu zaczyna lubić Carol.

3. Canal+ szykuje własny serwis streamingowy

Serwis na razie ma wystartować we Francji. Dostęp będzie kosztować 6,99 euro miesięcznie. To próba podjęcia walki z Netfliksem, którego liczba użytkowników we Francji miała ostatnio przekroczyć 5 mln i tym samym stać się większa niż liczba francuskich odbiorców Canal+.

4. NOS4A2 – zobaczcie najnowszy teaser

Serialowy horror telewizji AMC z Zacharym Quinto będzie mieć premierę latem.

5. Rozpustnice wracają z 3. sezonem

Platforma Hulu podała, że 10 lipca wystartuje 3. sezon Rozpustnic. Do obsady dołączyli Alfie Allen ("Gra o tron") i Ash Hunter (brytyjski "Hamilton") jako dwójka braci, z zawodu alfonsów.

6. Motherland: Fort Salem – nowy serial Freeform

Telewizja Freeform zapowiedziała nowy serial "Motherland: Fort Salem". To osadzona w alternatywnej Ameryce historia, w której czarownice walczą za Amerykę, a w zamian nie są dalej ścigane. 10-odcinkowy serial stworzył Eliot Laurence ("Pazury"). W rolach głównych Taylor Hickson ("Deadly Class"), Jessica Sutton ("The Kissing Booth"), Amalia Holm ("Playground") i Demetria McKinney ("The Quad").

7. Fran Drescher w pilocie nowej komedii

Fran Drescher ("Pomoc domowa") pojawi się w pilocie komedii NBC "Uninsured". To historia młodego małżeństwa (Adam Pally i Abby Elliot), które musi zająć się jego rodzicami, po tym jak ojciec narobił długów. Drescher będzie mamą i babcią w serialu.

8. Obsada komedii To Whom It May Concern

Michael Angarano ("This Is Us") i Briga Heelan ("Great News") dostali główne role w pilocie komedii CBS "To Whom It May Concern". Angarano zagra faceta, który sięga po spisaną kiedyś listę wyzwań, na wypadek gdyby jego życie skręciło w banalnym kierunku. Heelan wcieli się w jego najlepszą przyjaciółkę.

9. Syn wraca w maju do AMC Polska

Polska premiera 2. sezonu "Syna" została zapowiedziana na 9 maja o godz 22:00 na kanale AMC.

10. Miłość, śmierć i roboty raz jeszcze

Odjechana kreskówka będzie mieć premierę na Netfliksie 15 marca, a tymczasem zobaczcie nowy zwiastun.

REKLAMA