"Santa Clarita Diet" wraca z nową porcją sąsiadów do zjedzenia. Netflix pokazał zwiastun 3. sezonu

0

Tęskniliście za pożerającą ludzi Sheilą i jej oddanym partnerem w zbrodni Joelem? Drew Barrymore i Timothy Olyphant wracają już w marcu w 3. sezonie "Santa Clarita Diet".

Latające kończyny, zmutowany pająk i rozlewająca się wszędzie krew pożeranych ofiar. Zwiastun 3. sezonu "Santa Clarita Diet" zapowiada, że w nowych odcinkach serial będzie tak samo pokręconą i krwawą komedią jak wcześniej. Szczególnie, kiedy przed Sheilą (Drew Barrymore) i Joelem (Timothy Olyphant) pojawi się perspektywa wiecznego mordowania i konsumowania złych sąsiadów.

Santa Clarita Diet - zwiastun 3. sezonu

"Weźmiesz mnie za żonę na jakieś kolejne tysiąc lat? pyta nieśmiertelna Sheila swojego męża w nowej zapowiedzi "Santa Clarita Diet". I byłaby to perspektywa całkiem romantyczna, gdyby nie fakt, że przy okazji Joel musiałby także stać się zombie. Ludzi do jedzenia na pewno nie będzie brakowało (choćby ich sąsiad nazista – "chodzący koktajl białkowy"), ale czy Joel odważy się na taki ruch? Zobaczcie sami, jak zapowiada się najnowszy rozdział historii bardzo nietypowej rodziny z amerykańskich przedmieść:

Obok Barrymore i Olyphanta w nowym sezonie zobaczymy ponownie Liv Hewson w roli ich córki Abby oraz Skylera Gisondo jako Erica. Wśród nowych postaci zobaczymy m.in. Shalitę Grant, która zagra agentkę FBI badającą eksplozję w pobliżu Santa Clarita.

3. sezon Santa Clarita Diet pojawi się na Netfliksie 29 marca