Konkurs z serialem "Gra o tron"

Zapraszamy!

Zapraszamy!

Galapagos Films i Serialowa.pl zapraszają na konkurs związany z serialem "Gra o tron", którego 1. sezon 9 marca ukazał się na DVD i Blu-ray. Do wygrania albumy ze zdjęciami z serialu oraz książki G.R.R. Martina.

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na pytania konkursowe:
1. Które z dzieci Neda Starka najbardziej lubię, a które lubię najmniej? Dlaczego? Prosimy o odpowiedź w formie krótkiego tekstu. Nagradzać będziemy nie długość wypowiedzi, a inwencję!
2. Kto pomógł Aryi uciec z Królewskiej Przystani w 10. odcinku 1. sezonu?
a. Yoren
b. Robb Stark
c. Jon Snow
d. Littlefinger
3. Kto jest prawdziwym ojcem Joeffreya?
a. Tyrion
b. Ned
c. Littlefinger
d. Jaime

Trzy osoby, które prawidłowo odpowiedzą na pytania 2 i 3, a także udzielą najciekawszych naszym zdaniem odpowiedzi na pytanie 1, nagrodzimy albumami ze zdjęciami z serialu "Gra o tron" oraz książkami G.R.R. Martina. Sponsorem nagród jest Galapagos Films.


Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres redakcja@serialowa.pl do dnia 21 marca 2012 roku, godz. 23.59. W temacie maila wpisujcie "Gra o tron". Regulamin konkursu znajduje się tutaj. Pamiętajcie o podaniu imienia, nazwiska oraz adresu kontaktowego.

Konkurs związany jest z polskim wydaniem 1. sezonu "Gry o tron" na DVD i DVD Blue-ray. Jest ono dostępne w sprzedaży od 9 marca i poza pełnym sezonem serialu zawiera szereg ciekawych dodatków.