10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Pretty Little Liars" (Fot. Freeform)

Lucy Hale zagra w spin-offie "Riverdale". "Czarna lista" z 7. sezonem. Wiemy, kiedy zakończy się "Teoria wielkiego podrywu". A oprócz tego ślub Lei Michele, spin-off "Penny Dreadful" i nie tylko.

1. Lucy Hale zagra w spin-offie Riverdale

Lucy Hale z "Pretty Little Liars" dostała główną rolę w pilocie "Katy Keene". Tytułowa bohaterka to młoda fashionistka z Nowego Jorku, która chce zostać projektantką mody. Otaczają ją aspirujący artyści, w tym próbująca swoich sił w biznesie muzycznym Josie z "Riverdale". Serial tworzą Roberto Aguirre-Sacasa i Michael Grassi.

2. Czarna lista z 7. sezonem

Serial telewizji NBC dostał zamówienie na 7. sezon. Liczby odcinków na razie nie podano, ale wiadomo, że wróci cała główna obsada, w tym James Spader, Megan Boone, Diego Klattenhoff i Harry Lennix.

3. Wiemy, kiedy koniec Teorii wielkiego podrywu

Telewizja CBS podała daty finałów sezonów swoich seriali – wszystkie znajdziecie tutaj. Jako pierwszy zakończy swój sezon "Magnum P.I." (1 kwietnia), jako ostatni "Ransom" (1 czerwca), a "Teorię wielkiego podrywu" pożegnamy 16 maja.

4. Spin-off Penny Dreadful powstanie w Los Angeles

Ekipa "Penny Dreadful: City of Angels" dostanie ulgi podatkowe w wysokości 24,7 mln dolarów od stanu Kalifornia. Dzięki temu serial, zatrudniający 350 członków obsady, 150 członków ekipy i 10 tys. statystów, może powstawać tam, gdzie dzieje się jego akcja, czyli w Los Angeles.

5. Nowe twarze w obsadzie Animal Kingdom

Jon Beavers ("The Long Road Home") i Grant Harvey ("The Crossing") zagrają role powracające w 4. sezonie "Animal Kingdom".

6. Gerald McRaney w pilocie serialu FOX-a

Gerald McRaney ("This Is Us") dołączył do obsady pilota "Filthy Rich". To osadzona na amerykańskim Południu historia, w której ginie bogaty prezes chrześcijańskiej telewizji, a jego rodzina odkrywa, że miał także dzieci pozamałżeńskie. McRaney zagra martwego prezesa, z kolei w jego żonę wcieli się Kim Cattrall.

7. Powiększa się obsada The Lost Boys

Do stałej obsady pilota "The Lost Boys" telewizji CW dołączyli Rio Mangini ("Everything Sucks!") i Del Zamora ("Mayans MC").

8. Lea Michele wyszła za mąż

Lea Michele wyszła za mąż za Zandy'ego Reicha. Zdjęcie ze ślubu możecie zobaczyć tutaj.

9. Kirby Howell-Baptiste w Why Women Kill

Kirby Howell-Baptiste ("Obsesja Eve") zagra jedną z głównych ról w serialu "Why Women Kill" Marca Cherry'ego – prawniczkę, w której małżeństwie pojawia się problem.

10. Mike Judge stworzy więcej komedii dla HBO

Współtwórca "Doliny Krzemowej" i "Barry'ego" podpisał kontrakt na dwa lata z HBO. Na jego mocy powstanie komedia "Qualityland" na podstawie książki Marca-Uwe Klinga i "A5", miniserial o tym, jak naukowcy odkrywają gen, który sprawia, że ludzie są palantami.

REKLAMA