"Bodyguard" wróci z 2. sezonem? Twórca mówi, jakie są szanse na kontynuację serialu

"Bodyguard" (Fot. BBC)

Powrót "Bodyguarda", którego w Wielkiej Brytanii oglądało 11 milionów widzów, wydaje się nieunikniony. Jed Mercurio, twórca serialu, optymistycznie mówi o jego kontynuacji.

O 2. sezonie "Bodyguarda" mówi się od ostatniego odcinka pierwszej części. A fakt, że serial tylko na Wyspach oglądało ponad 11 milionów widzów, powinien zaświecić zielone światło przed jego kontynuacją.

Bodyguard – czy powstanie 2. sezon?

Twórca historii o Davidzie Buddzie (Richard Madden), Jed Mercurio, z optymizmem mówi o powrocie produkcji na małe ekrany:

– Byłoby wspaniale, gdyby powstał 2. sezon. Z przyjemnością zrobimy kolejne odcinki. Doceniamy, że fani naprawdę pragną je obejrzeć. Jest dużo logistycznych spraw związanych z 2. sezonem, ale już nad nimi pracujemy – powiedział.

Co mogłoby wydarzyć się w kolejnym sezonie przygód bohaterskiego ochroniarza, którego rola należy do Richarda Maddena? Aktor już wcześniej snuł swoje wizje na temat kontynuacji serialu.

Jego pierwszy pomysł to antologia, a dokładniej zrobienie z "Bodyguarda" serialu w stylu "American Horror Story", w którym ci sami aktorzy odgrywaliby różne role. Madden widzi siebie jako polityka, a Keeley Hawes, która sportretowała Julie Montague, mogłaby być w jego ekipie ochroniarzy.

Druga wizja Maddena bardziej niż z bujnej wyobraźni wynika z rozsądku. Aktor zapytany o to, co mogłoby wydarzyć się w życiu sierżanta Budda, odparł:

– Prawdopodobnie potrzebuje przerwy. Jednak nie sądzę, że ludzie oglądaliby go, gdyby leżał na plaży z piña coladą. Osobiście życzę mu mniej lęków i niepokoju.

Czekamy na kolejne szczegóły!

Bodyguard dostępny jest na Netfliksie

REKLAMA