Aktorzy z "Gry o tron" o najważniejszych momentach w życiu bohaterów. Kto ma to jeszcze przed sobą?

"Gra o tron" (Fot. HBO)

0

Które postacie z "Gry o tron" najważniejszy moment w swoim życiu mają już za sobą, a które przed sobą? Odpowiedzi na pytanie udzielają aktorzy z serialu.

Z okazji zakończenia pracy nad 8. sezonem aktorzy grający w "Grze o tron" dostali interesujące prezenty – oprawione w ramy storyboardy przedstawiające decydujący moment w życiu odgrywanych przez siebie postaci. O ile niektórzy śmiało mówią o scenie, która była najważniejsza dla ich bohaterów, o tyle inni muszą trzymać buzie na kłódkę, bowiem pozostaje ona jeszcze nieznana dla widzów.

Gra o tron – najważniejsze momenty w życiu bohaterów serialu

W gronie aktorów, którzy mogli pochwalić się tym, co przedstawiał ich storyboard, znalazł się Isaac Hempstead-Wright, czyli serialowy Bran Stark. Nietrudno odgadnąć, który moment z życia chłopca został uznany za ten definiujący jego dalsze losy.

– Pamiętam, jak kończyliśmy pracę na planie, każdy dostał prezent – coś w stylu storyboardu z kluczowym dla siebie momentem z fabuły serialu. Dla mnie była to scena, w której w pierwszym odcinku zostałem wypchnięty przez okno – wspomina aktor.

Na tablicy Conletha Hilla znalazło się wspomnienie, w którym Lord Varys wyznaje swoją mroczną historię Tyrionowi i otwiera przed nim skrzynię z czarnoksiężnikiem, który obciął mu przyrodzenie. Decydującym momentem dla Jaimego Lannistera jest pozbawienie dłoni. Dodajmy, że była to ręka, w której rycerz trzymał miecz.

Carice van Houten, czyli serialowa Melisandre, będzie wspominać scenę z 2. sezonu, w której urodziła demona. Dla Ser Davosa najważniejszym momentem miał być pożar statku, który odebrał mu synów. A co z resztą aktorów?

– Dostałem scenę, w której... To scena z tego roku, mała scena, o której jeszcze nie mogę mówić – powiedział Rory McCann, czyli Ogar.

Richard Dormer, serialowy Beric Dondarrion, zdradził, że na jego tablicy znalazła się jego ostatnia scena i dodał, że nie może powiedzieć nic więcej. Podobnie brzmiała odpowiedź Christie Gwendoline grającej Brienne z Tarthu:

– Nie mogę wam powiedzieć. Nie żebym nie chciała, ale nie mogę.

Co znalazło się na storyboardach pozostałych postaci z serialu? Strach pomyśleć.

8. sezon Gry o tron startuje w HBO 15 kwietnia