10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Fot. Netflix

Noah Hawley bierze się za serialową "Kocią kołyskę". Netflix mówi, ile godzin dziennie z nim spędzamy. Zwiastun 2. sezonu "On My Block". A oprócz tego skandal z Felicity Huffman, piloty nowych seriali i nie tylko.

1. Noah Hawley bierze się za Kocią kołyskę

Serialowa "Kocia kołyska" wreszcie dojdzie do skutku. Noah Hawley powiedział podczas SXSW, że produkcja serialu limitowanego na podstawie książki Kurta Vonneguta prawdopodobnie ruszy w 2020 roku. Projekt ogłoszono w 2015 roku, ale Hawley był cały czas zajęty "Fargo", "Legionem", a także filmowym debiutem "Lucy in the Sky", w którym grają Natalie Portman i Jon Hamm.

2. Komentarze po skandalu z Felicity Huffman

Wczoraj okazało się, że aktorki Lori Loughlin ("Fuller House") i Felicity Huffman ("Gotowe na wszystko") zamieszane są w skandal z kupowaniem dzieciom miejsc na studiach. Huffman została aresztowana i wypuszczona za kaucją w wysokości 250 tys. dolarów. Zmuszono ją także do oddania paszportu. Aktorka ma się pojawić w sądzie 29 marca.

Tymczasem na Twitterze można znaleźć mnóstwo komentarzy aktorów, komików i innych znanych osób, których sprawa zaskoczyła tak jak nas.

3. Ile czasu spędzamy dziennie z Netfliksem?

Cindy Holland, wiceszefowa Netfliksa ds. treści oryginalnych, ujawniła, że średnio spędzamy dziennie ok. dwie godziny, korzystając z serwisu.

4. Tom Payne za Finna Jonesa w pilocie FOX-a

Nie Finn Jones ("Iron Fist"), a Tom Payne ("The Walking Dead") zagra główną rolę w pilocie "Prodigal Son". FOX podjął decyzję o ponownym obsadzeniu roli po pierwszym czytaniu scenariusza.

5. Zwiastun 2. sezonu On My Block

Serial wraca 29 marca, a tymczasem pojawił się pełny zwiastun 2. sezonu.

6. Flash z nowym showunnerem w 6. sezonie

Producent wykonawczy Eric Wallace przejmie rolę showrunnera w 6. sezonie "Flasha". Ze stanowiska ustępuje ustępuje Todd Helbing, który chce poświęcić się innym projektom.

7. Justin Kirk w pilocie serialu CBS

Justin Kirk zagra męża Jennifer Morrison w pilocie "Under the Bridge". To serial o lekarce, która musi przejąć stery, kiedy praktyką prowadzoną wraz z mężem i przyjaciółmi wstrząsa skandal.

8. Zwiastun The Rook, nowości telewizji Starz

The Rook to nowy serial Starz z wątkami nadprzyrodzonymi, w którym grają Emma Greenwell, Olivia Munn i Joely Richardson. Zobaczymy w nim historię kobiety, która budzi się wśród martwych ciał, nie pamiętając, kim jest ani co się stało.

9. Donald Faison w pilocie serialu NBC

Donald Faison ("Scrubs") zagra jedną z głównych ról w "Emergence", serialu NBC, opowiadającym o policjantce (Allison Tolman z "Fargo"), która przygarnia dziecko po tajemniczym wypadku.

10. Sheridan Smith w serialu The Barking Murders

"The Barking Murders" to nowy serial BBC, oparty na prawdziwej sprawie morderstw Stephena Porta i opowiadany z punktu widzenia rodzin ofiar. Pojawiło się pierwsze zdjęcie, a na nim Sheridan Smith ("The Moorside") w roli matki jednej z ofiar.

The Barking Murders

REKLAMA