Poznajcie Heathers z "Riverdale" – pierwsze zdjęcia z musicalowego odcinka serialu

"Riverdale" (Fot. CW)

0

Już za tydzień widzów "Riverdale" czeka musicalowy odcinek, który będzie nawiązywać do filmu "Heathers", znanego w Polsce jako "Śmiertelne zauroczenie". Zobaczcie pierwsze zdjęcia.

Zeszłoroczny musicalowy odcinek "Riverdale" nie należał do najszczęśliwszych. Główna rola w szkolnym przedstawieniu będącym wersją "Carrie" w wydaniu uczniów Riverdale High początkowo należała do Cheryl, jednak gdy matka zabroniła jej brania udziału w show, pałeczkę przejęła Midge. Był to dla niej opłakany w skutkach krok, bowiem została zabita przez Czarną Maskę. Czy historia powtórzy się teraz, kiedy za tydzień na ekrany mają wjechać "Heathers"?

Riverdale sezon 3 – zdjęcia z odcinka z Heathers

Przypomnijmy, musicalowy odcinek 3. sezonu "Riverdale" będzie serialową wersją "Heathers", filmu z 1989 roku, w którym zagrali Winona Ryder, Christian Slater i Shannen Doherty. Fabuła "Śmiertelnego zauroczenia", bo tak brzmi polska nazwa produkcji, skupia się na Veronice Sawyer (Ryder), która wraz ze swoim chłopakiem J.D. (Slater) chcą uśmiercić trzy wredne Heathers. Film w 2014 roku doczekał się musicalowej przeróbki wystawionej na Broadwayu.

"Heathers" w wydaniu "Riverdale" przyjmie postać przedstawienia rozgrywanego na deskach Riverdale High. Zgodnie z zapowiedziami śpiewanie nie ominie Jugheada Jonesa. Cole Sprouse nie wygląda na zachwyconego tym faktem:

Riverdale sezon 3 Heathers

Tym razem matka Cheryl nie pokrzyżuje jej planów i dziewczynie przypadnie rola przywódczyni wszystkich trzech Heathers.

Riverdale sezon 3 Heathers

Przedstawieniem pozostałych wrednych dziewczyn zajmą się Betty i Veronica.

Riverdale sezon 3 Heathers

Riverdale sezon 3 Heathers

I obsada szkolnego musicalu dla przypomnienia:

Riverdale Heathers

Musicalowy odcinek Riverdale trafi na Netfliksa 21 marca