10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Chilling Adventures of Sabrina" (Fot. Netflix)

Lori Loughlin aresztowana i wypuszczona za kaucją. Luke Perry pochowany w Tennessee. "Gra o tron" znów bez przedpremierowych recenzji. A oprócz tego "Chilling Adventures of Sabrina", "Titans" i nie tylko.

1. Lori Loughlin aresztowana i wypuszczona za kaucją

Lori Loughlin z "Pełnej chaty" została wczoraj aresztowana w związku ze skandalem ze studiami i wypuszczona po uiszczeniu kaucji w wysokości 1 mln dolarów. Aktorka i jej mąż Mossimo Giannulli mieli wydać 500 tys. dolarów na łapówki, żeby ich obie córki mogły dostać się na Uniwersytet Południowej Kalifornii jako wsparcie dla tamtejszej drużyny wioślarskiej. Żadna z dziewczyn tego sportu tak naprawdę nie uprawiała, jedna za to jest znaną gwiazdką YouTube (i właśnie traci kontrakty).

2. Luke Perry pochowany w Tennessee

Jak pisze E! Online, skromny pogrzeb Luke'a Perry'ego odbył się 11 marca w Dixon w stanie Tennessee, gdzie aktor częściowo mieszkał.

3. Gra o tron znów bez przedpremierowych recenzji

Dokładnie jak w przypadku dwóch poprzednich sezonów "Gry o tron", HBO nie udostępni ani jednego odcinka przedpremierowo krytykom. Ostatnie screenery GoT dziennikarze dostali przy okazji 5. sezonu. Miał wówczas miejsce wyciek czterech odcinków.

4. Deathstroke w 2. sezonie Titans

Esai Morales ("NYPD Blue") zagra Slade'a Wilsona, czyli Deathstroke'a, w 2. sezonie "Titans".

5. Plakat 2. części Chilling Adventures of Sabrina

Serial wraca 5 kwietnia z nowymi odcinkami, a spodziewać się w nich możecie m.in. widocznego na plakacie trójkąta miłosnego z graną przez Kiernan Shipkę czarownicą.

Chilling Adventures of Sabrina część 2

6. Kit Harington i Emma Stone poprowadzą SNL

Kit Harington z "Gry o tron" poprowadzi "Saturday Night Live" 6 kwietnia. Emma Stone będzie gospodynią programu 13 kwietnia.

7. Clayne Crawford w Into the Dark

Clayne Crawford, bohater skandalu z planu "Zabójczej broni", pojawi się w czerwcowej odsłonie antologii "Into the Dark". Odcinek nosi tytuł "They Come Knocking" i dzieje się w Dzień Ojca. Crawford gra wdowca, który zabiera córki na wycieczkę autem i dochodzi do przerażających wydarzeń.

8. Taika Waititi stworzy serialowych Bandytów czasu

Taika Waititi ("Thor: Ragnarok") będzie reżyserem i współscenarzystą "Time Bandits", serialowej adaptacji filmu Terry'ego Gilliama z 1981 roku. Projekt tworzy platforma Apple.

9. Zwiastun nowego serialu Ramy

"Ramy" to nowa komedia Hulu, która będzie mieć premierę 19 kwietnia. Ramy Hassan zagra Amerykanina pochodzenia egipskiego, który mieszka w New Jersey.

10. Greckie mity w wersji anime na Netfliksie

Netflix zamówił 8-odcinkowy serial anime "Gods & Heroes", osadzony w świecie greckiej mitologii. Bohaterem będzie młodzieniec, który dowiaduje się, że jest nieślubnym synem Zeusa. W obsadzie m.in. Jason O’Mara ("Agenci T.A.R.C.Z.Y.") w głównej roli, Mamie Gummer ("Detektyw"), Jessica Henwick ("Luke Cage"), Derek Phillips ("Friday Night Lights") i Chris Diamantopoulos ("Silicon Valley").

REKLAMA