Netflix ma coś miłego dla fanów "BoJacka Horsemana". "Tuca & Bertie" – zwiastun nowej kreskówki

"Tuca & Bertie" (Fot. Netflix)

"Dwie dziwne ptaszyny. Jedna prawdziwa przyjaźń" – takim hasłem Netflix promuje serial "Tuca & Bertie", nową dorosłą kreskówkę od twórców "BoJacka Horsemana".

"BoJack Horseman" w kobiecej wersji? Czemu nie! "Tuca & Bertie" to nowy serial animowany Netfliksa, który opowiadać będzie o przyjaźni pomiędzy dwiema 30-letnimi ptasimi kobietami mieszkającymi w tym samym apartamentowcu.

Jak przedstawia je Netflix, "Tuca (Tiffany Haddish) to zadziorna i lekkomyślna tukanica, a Bertie (Ali Wong) – niespokojna i chodząca z głową w chmurach przedstawicielka gatunku ptaków śpiewających".

Tuca & Bertie – zwiastun serialu Netfliksa

Jak ta ptasia znajomość wygląda w praktyce, pokazuje pierwsza zapowiedź serialu. Zobaczycie tu zarówno sceny z odcinków nowej kreskówki, jak i zakulisowe opowieści obu aktorek grających główne role oraz twórczyni Lisy Hanawalt ("BoJack Horseman").

Nowy serial jest wart uwagi chociażby ze względu na twórców. Obok Hanawalt w gronie producentów "Tuca & Bertie" znajdują się Raphael Bob-Waksberg ("BoJack Horseman"), Noel Bright ("BoJack Horseman", "Przyjaciele"), Steven A. Cohen ("BoJack Horseman", "Jack & Bobby"), Tiffany Haddish i Ali Wong.

W jednej z głównych ról, obok Haddish i Wong, zobaczymy Stevena Yeuna. Z kolei w rolach gościnnych pojawią się m.in. Nicole Byer, Richard E. Grant, John Early, Reggie Watts, Tig Notaro, Amber Ruffin, Jermaine Fowler i Tessa Thompson.

Tuca & Bertie – premiera 3 maja na Netfliksie

REKLAMA