8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Pełniejsza chata" (Fot. Netflix)

Lori Loughlin traci pracę z powodu skandalu. Data premiery filmowego prequela "Rodziny Soprano". Kathleen Turner w "The Komisky Method". A oprócz tego nowy serial twórcy "Downton Abbey", piloty i nie tylko.

1. Lori Loughlin traci pracę z powodu skandalu

Lori Loughlin, która wydała pół miliona dolarów na łapówki, żeby jej córki mogły pójść na studia, została wyrzucona z "When Calls the Heart", "The Garage Sale Mystery" i wszystkich innych projektów stacji Hallmark i Crown Media. Odcinek "When Calls the Heart" z 17 marca został wycofany z ramówki. W tym momencie trwa szukanie pomysłów, jak wypisać postacie Loughlin ze wszystkich produkcji, w których grała i miała jeszcze grać.

I na tym nie koniec, bo aktorka nie pojawi się również w finałowej serii "Fuller House", którą Netflix pokaże jesienią. Wypisanie cioci Becky jest o tyle łatwe, że produkcja jeszcze się nie rozpoczęła.

2. Data premiery filmu o Rodzinie Soprano

Filmowy prequel serialu "Rodzina Soprano" ma już datę premiery: 25 września 2020 roku. Zrezygnowano z tytułu "Many Saints of Newark" – obecny tytuł to po prostu "Newark".

3. Kathleen Turner w The Komisky Method

Kathleen Turner, która grała z Michaelem Douglasem w filmie "Miłość, szmaragd i krokodyl", pojawi się w 2. sezonie "The Komisky Method". Wcieli się w Ruth Bederman, byłą żonę Sandy'ego (Douglas) i matkę Mindy (Sarah Baker).

4. Znamy obsadę serialu Belgravia

"Belgravia" to nowy serial Juliana Fellowesa, twórcy "Downton Abbey", opowiadający o sekretach i skandalach w Londynie z lat 40. XIX wieku. Główne role dostali Alice Eve ("Iron Fist"), Tamsin Greig ("Episodes"), Philip Glenister ("Outcast") i Harriet Walter ("The Crown").

5. Jason Katims tworzy serial dla Amazona

Amazon zamówił półgodzinny pilot serialu Jasona Katimsa opartego na izraelskim "On the Spectrum". To komediodramat o dorastaniu trójki dwudziestokilkuletnich współlokatorów mających zaburzenia ze spektrum autyzmu.

6. Bex Taylor-Klaus w pilocie Deputy

Bex Taylor-Klaus ("Arrow") zagra u boku Stephena Dorffa w pilocie "Deputy" stacji FOX. Aktorka zastąpi Jasmine Kaur ("Insecure") w roli zastępczyni szeryfa.

7. Halston Sage w pilocie Prodigal Son

Halston Sage ("Orville") dołączyła do znakomitej obsady pilota "Prodigal Son". Zagra Ainsley, dziennikarkę telewizyjną, córkę seryjnego mordercy (Michael Sheen) i siostrę detektywa, który potrafi wnikać w umysły morderców (Tom Payne).

8. Zapraszamy do kina na film Wszyscy wiedzą

Od dziś w polskich kinach możecie zobaczyć "Wszyscy wiedzą" z Penélope Cruz i Javierem Bardemem. Najnowszy film dwukrotnego laureata Oscarów Asghara Farhadiego to przejmująca opowieść o wielkiej miłości i sekretach rodzinnych.

Po latach nieobecności Laura (Cruz) wraz z dwójką dzieci powraca do rodzinnego miasteczka w Hiszpanii na wesele siostry. Podczas hucznej zabawy spotyka Paco (Bardem), swoją wielką pierwszą miłość. Imprezę przerywa zniknięcie Irene, nastoletniej córki Laury. Przy okazji poszukiwań na jaw wychodzą rodzinne tajemnice, o których wszyscy woleliby zapomnieć. W upalnym, sennym miasteczku pod powierzchnią czai się mrok. Wszyscy są podejrzani. Farhadi zaprasza nas do kipiącego od emocji labiryntu. Czy niewiedza jest zawsze błogosławieństwem? Co zrobisz, kiedy nagle okaże się, że poza tobą już wszyscy wiedzą?

REKLAMA