Płotka na planie "Wiedźmina"? Wyciekły kolejne zdjęcia zza kulis serialu Netfliksa

"Wiedźmin: Dziki Gon"

0

Czy na planie "Wiedźmina" właśnie pojawił się koń Geralta? Fani sagi starają się rozszyfrować nowe zdjęcia z planu serialu Netfliksa na La Palmie.

Z Wysp Kanaryjskich, gdzie ekipa Netfliksa tworzy obecnie 1. sezon "Wiedźmina" co chwilę napływają kolejne zdjęcia z planu. Ostatnio dostaliśmy pierwsze spojrzenie na Yennefer i klip z udziałem grającej nią Anyi Chalotry. Najnowsza dostawa ujęć z planu daje spojrzenie na licznych statystów w kostiumach i przyczepę przewożącą konia – czy może nim być Płotka?

Wiedźmin Netfliksa – Płotka na planie?

W powieściach Andrzeja Sapkowskiego Płotka to koń tytułowego "Wiedźmina", czyli Geralta z Rivii. Całkiem prawdopodobne więc, że przyczepa do przewozu zwierząt na zdjęciach z planu z La Palmy przygotowana jest właśnie dla niej. I chociaż na nowych ujęciach nie dojrzymy jej właściciela granego przez Henry'ego Cavilla, ani innych członków głównej obsady, to możemy za to dobrze przyjrzeć się wielu statystom, już w swoich kostiumach.

Każdy kolejny wyciek zdjęć z planu "Wiedźmina" jest oczywiście dokładnie analizowany przez fanów sagi na Reddicie, gdzie tym razem jeden z użytkowników zasugerował, że nowa miejscówka wygląda jak idealne miejsce do lądowania smoka. Zobaczcie sami, jak prezentuje się kolejny plan serialu na Wyspach Kanaryjskich:

Wiedźmin – kiedy premiera?

Netflix nie podaje jeszcze żadnej konkretnej daty premiery "Wiedźmina", ale serial prawdopodobnie zobaczymy jeszcze w 2019 roku.