5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Sprawa idealna" (Fot. CBS All Access)

Zapowiedź kolejnych odcinków "The Good Fight". Siostra Jamesa z awansem w "Supergirl". Niespodzianka od BBC dla fanów "Czterech wesel i pogrzebu". A oprócz tego "Queen Sugar" i nie tylko.

1. Siostra Jamesa z awansem w Supergirl

Azie Tesfai, która pojawi się w dzisiejszym odcinku "Supergirl" jako siostra Jamesa, Kelly Olsen, dostała awans do stałej obsady w 5. sezonie.

2. Elias Koteas w pilocie telewizji SyFy

Elias Koteas ("Chicago P.D.") dołączył do stałej obsady pilota serialu "Cipher" o sztucznej inteligencji. Głównymi bohaterami są ojciec i syn (Adrian Grenier i Gabriel Bateman), którzy lądują w środku kolejnej wielkiej wojny, kiedy w mózg dziecka zostaje wszczepiona wyjątkowa technologia. Koteas zagra ranczera z Teksasu, który ma swoją opinię, jak tych dwóch powinno podejść do całej sprawy.

3. Queen Sugar wraca z 4. sezonem

4. sezon "Queen Sugar" wystartuje 12 czerwca. Do obsady dołączą Erica Tazel i Kendall Clark w powracających rolach gościnnych, z kolei Walter Perez został awansowany do stałej obsady.

4. Widzieliście One Red Nose Day and a Wedding?

W ramach Red Nose Day na ekrany powróciła ekipa filmu "Cztery wesela i pogrzeb". Zaprezentowano 14-minutowy sequel, w którym ważne role zagrały Lily James i Alicia Vikander. Jeśli chcecie więcej spoilerów, znajdziecie je tutaj.

5. Zapowiedź kolejnych odcinków The Good Fight

Nowe odcinki 3. sezonu co czwartek w HBO GO, nasza recenzja znakomitej premiery tutaj.

REKLAMA