7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Innocents" (Fot. Netflix)

Netflix skasował The Innocents. Pachinko z zamówieniem w Apple. Comedy Club wróci 1 kwietnia z nowym sezonem. A oprócz tego nietypowy występ Christine Baranski, zapowiedź roku w telewizji Starz i nie tylko.

1. Netflix skasował The Innocents

Oficjalnie nie ma żadnych informacji na temat 2. sezonu "The Innocents". Nieoficjalnie TVLine podaje, powołując się na własne źródła, że 2. sezonu nie będzie.

2. Pachinko z zamówieniem w Apple

Platforma Apple zamówiła serial "Pachinko" na podstawie książki Min Jin Lee. To opowieść o czterech pokoleniach rodziny koreańskich imigrantów mieszkających w Ameryce. Historia zaczyna się od zakazanego romansu i przeradza się w sagę, której akcja dzieje się w Korei, Japonii i Ameryce.

3. Wiemy, kiedy CBS pokaże pilot FBI: Most Wanted

Telewizja CBS podała, że 2 kwietnia pokaże 18. odcinek "FBI", zatytułowany "Most Wanted". Ma to być jednocześnie pilot spin-offu.

4. Arielle Kebbel w serialowym Kolekcjonerze kości

Arielle Kebbel ("Midnight, Texas") zagra Amelię, czyli tę samą rolę, którą w filmie grała Angelina Jolie.

5. Christine Baranski jako Melania Trump

W USA pojawiła się okołopolityczna teoria spiskowa: podobno Melania Trump korzysta z dublerki, która czasami pojawia się za nią u boku Donalda Trumpa. W związku z tym w programie "The Late Show with Stephen Colbert" pojawiły się dwie Melanie – jedną zagrała Laura Benanti, a drugą Christine Baranski.

6. Zapowiedź telewizji Starz na 2019 rok

A w niej m.in. "Outlander", "Amerykańscy bogowie", "The Rook", "Vida", "Power" i "The Spanish Princess".

7. Comedy Club wróci 1 kwietnia z nowym sezonem

3. sezon "Comedy Club" wystartuje 1 kwietnia na Comedy Central Polska, nowe odcinki będą emitowane od poniedziałku do czwartku o godz. 22:00. Na scenie pojawią się polscy stand-uperzy, m.in.: Rafał Rutkowski, Tomasz Jachimek, Karol Modzelewski, Wiolka Walaszczyk, Jacek Stramik, Michał Pałubski, Ola Petrus, Mieszko Minkiewicz, Juliusz Sipika, Paulina Potocka czy Cezary Ponteffski. Gospodarzem programu będzie Michał Meyer.

REKLAMA