Kolejne przetasowanie w "Star Trek: Discovery". Dwie ważne postacie nie powrócą w 3. sezonie serialu

"Star Trek: Discovery" (Fot. CBS All Access)

0

Nowy sezon, nowa obsada? W 3. serii "Star Trek: Discovery" szykuje się kolejna duża zmiana. Z serialowej ekipy odejdą dwie kluczowe postacie. Uwaga na spoilery!

W 2. sezonie "Star Trek: Discovery" na dzień dobry czekało nas przetasowanie, którego kluczowym elementem była kolejna zmiana kapitana. Na miejsce kontrowersyjnego Gabriela Lorki (Jason Isaacs) wskoczył dobrze znany fanom "Star Treka" Christopher Pike (Anson Mount) z USS Enterprise. Jak się okazuje, on także nie zagrzeje miejsca na dłużej.

3. sezon Star Trek: Discovery bez kapitana Pike'a

Jak donosi Deadline, Anson Mount odejdzie z serialu wraz z końcem 2. sezonu. Taki był plan od początku – znany z "Hell on Wheels" aktor miał kontrakt tylko na jeden sezon. Wraz z nim okręt opuści Rebecca Romijn, serialowa Numer Jeden. Ona również podpisała kontrakt tylko na rok.

Oboje byli częścią planu mającego na celu – jak pisze Deadline – zsynchronizowanie "Discovery" z oryginalnym "Star Trekiem" w 2. sezonie. I swoje zadanie spełnili, dołączając tylko na pewien czas do załogi znanej z 1. sezonu "Discovery". Zdjęcia w tym momencie są już zakończone i ekipa zaczyna planować sezon nr 3, który został zamówiony w zeszłym miesiącu.

Czy zobaczymy w nim ponownie Ethana Pecka w roli Spocka? Na ten temat nie ma na razie żadnych informacji. Wiemy za to, że drobne przetasowania będą także za kulisami. W 2. sezonie produkcję serialu prowadził Alex Kurtzman, a w 3. sezonie dołączy do niego jako showrunnerka Michelle Paradise, dotychczasowa producentka wykonawcza "Star Trek: Discovery".

Star Trek: Discovery znajdziecie na Netfliksie