Bohaterowie nowych "Opowieści z San Francisco" na zdjęciach. Kiedy premiera miniserialu Netfliksa?

"Opowieści z San Francisco" (Fot. Netflix)

0

Netfliksowy serial "Opowieści z San Francisco" to nowa odsłona queerowego klasyku. Zobaczcie Laurę Linney, Ellen Page, Zosię Mamet i innych bohaterów na pierwszych zdjęciach.

"Opowieści z San Francisco" ("Tales of the City") to 10-odcinkowy serial limitowany Netfliksa oparty na książkach Armisteada Maupina i będący kontynuacją miniserii stacji Showtime, której kolejne odsłony ukazywały się w latach 1993-2001.

Zobaczymy w nim ponownie Laurę Linney, Paula Grossa, Olympię Dukakis i Barbarę Garrick, do których dołączą m.in. Ellen Page ("The Umbrella Academy"), Murray Bartlett ("Looking"), Zosia Mamet ("Dziewczyny") i Charlie Barnett ("Chicago Fire").

Opowieści z San Francisco – nowy serial Netfliksa

W serialu powrócimy na Barbary Lane 28, by zapoznać się z dalszymi losami przeżywającej kryzys wieku średniego Mary Ann Singleton (Laura Linney). 20 lat po tym jak opuściła San Francisco, aby poświęcić się karierze, bohaterka wraca do rodzinnego miasta, w którym mieszka jej córka (Ellen Page) i były mąż Brian (Paul Gross).

Mary Ann nie chce dalej prowadzić pozornie perfekcyjnego życia w Connecticut. Powrót do domu okazuje się tym, czego potrzebowała, bo dzięki Annie Madrigal (Olympia Dukakis) i mieszkańcom Barbary Lane 28 wszystko u niej szybko wraca na właściwy tor.

Kiedy premiera Opowieści z San Francisco?

Serial stworzony przez Lauren Morelli zadebiutuje latem na Netfliksie, a już teraz możecie zerknąć na jego bohaterów, zarówno tych znajomych, jak i nowych.

Oto Olympia Dukakis jako Anna Madrigal na Barbary Lane 28:

Opowieści z San Francisco serial

Murray Bartlett jako Michael 'Mouse' Tolliver i Laura Linney jako Mary Ann Singleton:

Opowieści z San Francisco serial

Ellen Page jako Shawna Hawkins i Claire grana przez Zosię Mamet:

Opowieści z San Francisco serial

May Hong jako Margot i Garcia jako jej chłopak Jake:

Opowieści z San Francisco serial

Murray Bartlett jako Michael 'Mouse' Tolliver i jego chłopak Ben Marshall grany przez Charliego Barnetta:

Opowieści z San Francisco serial

Laura Linney jako Mary Ann Singleton i Olympia Dukakis jako Anna Madrigal:

Opowieści z San Francisco serial