10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Penny Dreadful" (Fot. Showtime)

"High Maintenance" z zamówieniem na 4. sezon. Rory Kinnear w spin-offie "Penny Dreadful". 5. sezon "Line of Duty" jeszcze w marcu. A oprócz tego "Titans", "Riverdale", "Orville" i nie tylko.

1. High Maintenance z zamówieniem na 4. sezon

Ben Sinclair powróci w przyszłym roku jako sympatyczny diler marihuany, który pokazuje nam swój Nowy Jork. Telewizja HBO zamówiła 4. sezon "High Maintenance".

2. Line of Duty – 5. sezon jeszcze w marcu

5. sezon "Line of Duty" wystartuje w Wielkiej Brytanii 31 marca.

3. Rory Kinnear w spin-offie Penny Dreadful

Rory Kinnear, który grał potwora Frankensteina w "Penny Dreadful", pojawi się także w "Penny Dreadful: City of Angels". Zagra doktora Petera Crafta, pochodzącego z Niemiec pediatrę i szefa niemiecko-amerykańskiej organizacji, która ma zapobiec wmieszaniu się Stanów Zjednoczonych w wojnę w Europie.

4. Ryan Phillippe w pilocie w stylu Frankensteina

Ryan Phillippe zagra główną rolę w pilocie serialu CBS "Alive", będącym współczesną reinterpretacją historii Frankensteina. Phillippe wcieli się w detektywa policji z San Francisco, który ponosi śmierć podczas pełnienia obowiązków służbowych i wraca do życia. Katrina Law ("Arrow") zagra jego żonę, z zawodu patolog, z kolei Aaron Staton ("Mad Men") wcieli się w genialnego i tylko trochę dziwnego doktora Frankensteina. Serial tworzy Jason Tracey ("Elementary").

5. Black Summer, czyli zombie na Netfliksie

11 kwietnia na Netfliksie pojawi się "Black Summer", prequel "Z Nation" z Jaime King ("Hart of Dixie") w roli głównej. Zobaczcie zwiastun:

6. Titans – syn Deathstroke'a obsadzony

Debiutujący aktor i youtuber Chella Man zagra Jericho, syna Deathstroke'a, w 2. sezonie "Titans".

7. Fox już oficjalnie częścią Disneya

Od dziś 21st Century Fox należy oficjalnie do Disneya. A oto jak nową rzeczywistość powitał twórca "Simpsonów".

8. Szef Netfliksa ogląda After Life

Reed Hastings co jakiś czas poleca któryś z netfliksowych seriali. Wcześniej był to "BoJack Horseman" i "The End of the F***ing World", teraz do tej listy możemy dopisać "After Life" Ricky'ego Gervaisa.

9. Leighton Meester śpiewa w serialu Orville

Leighton Meester pojawi się gościnnie w jutrzejszym odcinku "Orville" jako tajemnicza postać o imieniu Laura.

10. Plakat odcinka Riverdale z Heathers

Jutro na Netfliksie pojawi się musicalowy odcinek "Riverdale", w którym zostanie wystawione "Heathers". Oto nowy plakat, a na nim Veronica Lodge (Camila Mendes) jako Heather McNamara, Cheryl Blossom (Madelaine Petsch) jako Heather Chandler, Betty Cooper (Lili Reinhart) jako Heather Duke i Josie McCoy (Ashleigh Murray) jako Veronica Sawyer.

Riverdale Heathers

REKLAMA