Pełny zwiastun 3. sezonu "Stranger Things" już jest! Jakie przygody czekają dzieciaki latem 1985 roku?

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

0

W 3. sezonie "Stranger Things" do Hawkins zawita lato. Netflix wypuścił zwiastun, w którym jest wszystko, od niespodzianki dla Dustina, przez wygłupy na basenie, aż po nowe potwory.

Choć 3. sezon "Stranger Things" będzie mieć premierę dopiero w lipcu, Netflix już wypuścił pełny zwiastun, wypchany nowymi scenami. Powracają w nim nasze ulubione dzieciaki, których szaleństwom towarzyszy utwór "Baba O'Riley" The Who.

Stranger Things – zwiastun 3. sezonu

Zwiastun rozpoczyna się od tajemniczej sceny z Dustinem (Gaten Matarazzo) i niespodzianki, którą przygotowali Jedenastka (Millie Bobby Brown), Mike (Finn Wolfhard), Lucas (Caleb McLaughlin), Max (Sadie Sink) i Will (Noah Schnapp) z okazji jego powrotu do domu. Reakcja Dustina jest przeurocza, a potem robi się jeszcze dziwniej.

Podczas gdy 2. sezon dział się w okolicach Halloween, teraz mamy lato roku 1985 roku i zbliżające się obchody Święta Niepodległości w Hawkins. Dzieciaki mają wakacje, co oznacza, że zobaczymy je w trochę innej scenerii niż zwykle. Nie będzie szkoły, będzie chodzenie na basen i na lody. Billy (Dacre Montgomery) zamieni się w przystojnego ratownika, Steve (Joe Keery) znajdzie pracę w lodziarni, a młodsze dzieciaki zechcą być już nastolatkami.

"Nie jesteśmy już dziećmi. Co sobie wyobrażałeś, że będziemy siedzieć cały dzień u mnie w piwnicy i grać w gry do końca życia?" – pyta Mike. Na pewno nie robią tego Jedenastka i Max, które spędzają czas w centrum handlowym i przeglądają kolorowe magazyny.

W zwiastunie nie brakuje typowo letnich rozrywek i scen, które nam przypominają, jak bardzo kochamy popkulturę z lat 80. Ale są też zapowiedzi nowych zagrożeń i potworów, a do tego powracają szczury. Coś złego się czai po Drugiej Stronie, jak to w Hawkins. "Jedno lato może zmienić wszystko" – brzmi hasło promujące 3. sezon "Stranger Things". A my tylko możemy spekulować, co to dokładnie oznacza.

Stranger Things sezon 3 – kiedy premiera?

"Stranger Things" wraca z 3. sezonem 4 lipca. Serialowa Jedenastka zapowiedziała już wcześniej, że powinniśmy szykować się na lato miłości w Hawkins. Szansę, żeby się zejść, dostaną Jim Hopper (David Harbour) i Joyce Byers (Winona Ryder).

Miłość, potwory i popkulturowe szaleństwo w stylu lat 80. to wystarczające powody, żeby czekać na powrót "Stranger Things". Oprócz zwiastuna umili je kilka nowych zdjęć, które wypuścił Netflix.

Stranger Things sezon 3

Stranger Things sezon 3

Stranger Things sezon 3

Stranger Things sezon 3

Stranger Things sezon 3