2. sezon "Castle Rock" zapowiada się świetnie! Hulu zdradza pierwsze szczegóły i fantastyczną obsadę

"Castle Rock" (Fot. Hulu)

0

Po zakończeniu "Caste Rock" Hulu ogłosiło, że serial wróci z 2. sezonem i przyjmie postać antologii. W kontynuacji produkcji o tematyce "Misery" powróci słynna psychopatka, Annie Wilkes.

Dobra wiadomość dla fanów "Castle Rock"! Serial stworzony przez Hulu i oparty na twórczości Stephena Kinga wraca z 2. sezonem. Zaraz po zakończeniu pierwszej części platforma ogłosiła, że widzowie mogą spodziewać się kontynuacji produkcji, a przyjmie ona postać antologii.

Castle Rock – 2. sezon będzie nawiązywać do Misery

TVLine podaje pierwsze szczegóły składającego się z 10 odcinków 2. sezonu "Castle Rock". Nowe odcinki serialu będą nawiązywały do "Misery" Stephena Kinga.

Główną bohaterką tej historii jest Annie Wilkes, pielęgniarka z piekła rodem. W przypadku serialowej antologii określana mianem "początkującej psychopatki", która działa na terenie dobrze znanego nam miasteczka Castle Rock.

"Misery" Kinga w roku 1990 doczekało się filmowej adaptacji. Film przyniósł grającej w nim główną rolę Kathy Bates Oscara.

Castle Rock sezon 2 – Lizzy Caplan jako Annie Wilkes

Rola Wilkes należy do Lizzy Caplan ("Masters of Sex"). Jej córkę, Joy, zagra Elsie Fisher ("Eighth Grade"). W serialu pojawią się także Tim Robbins ("Skazani na Shawshank"), Garrett Hedlund ("Troja"), Yusra Warsama ("Dracula" produkcji NBC), Barkhad Abdi ("Kapitan Phillips") i Matthew Alan ("Trzynaście powodów").

Stehpen King, J.J. Ambrams, Ben Stephenson, Dustin Thomason, Vince Calandra, Sam Shaw i Liz Glotzer pełnią role producentów wykonawczych serialu.

Castle Rock obejrzycie na HBO GO