10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Black Mirror" (Fot. Netflix)

Dwóch nowych aktorów w 5. sezonie "Black Mirror". Mindy Kaling z własnym serialem na Netfliksie. "Krypton" powraca z 2. sezonem. A oprócz tego "This Is Us", "Tin Star" i nie tylko.

1. Dwóch nowych aktorów w Black Mirror

Anthony Mackie ("Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów") i Yahya Abdul-Mateen II ("Aquaman") pojawią się w 5. sezonie "Black Mirror". Nie ma jeszcze informacji, kogo zagrają ani o czym będą nowe odcinki.

2. Mindy Kaling z serialem na Netfliksie

Netflix zamówił 10-odcinkowy serial Mindy Kaling, zainspirowany jej dzieciństwem. Będzie to historia o dorastaniu dziewczyny hinduskiego pochodzenia we współczesnej Ameryce. Kaling pisze serial, jest także showrunnerką i producentką wraz z Lang Fisher ("The Mindy Project").

3. Katherine Heigl w pilocie komedii CBS

Katherine Heigl dostała jedną z głównych ról w pilocie sitcomu "Our House". To opowieść o małżeństwie, Bridget i Shawnie (Heigl i Malcolm Barrett z "Timeless"), które stara się wychowywać dzieci w atmosferze miłości i wsparcia, którego Bridget nigdy nie miała jako dziecko. Nie jest to jednak proste, kiedy wtrącają się szaleni rodzice i rodzeństwo. Serial tworzy Brendan O'Brien ("Neighbors").

4. Tin Star z zamówieniem na 3. sezon

Telewizja Sky Atlantic zamówiła 3. i zarazem finałowy sezon "Tin Star" (czyli "Gwiazdy szeryfa").

5. Krypton – zapowiedź 2. sezonu

"Krypton" powraca z 2. sezonem, a oto zwiastun.

6. Andy Garcia w pilocie komedii NBC

Andy Garcia zagra swoją pierwszą stałą rolę telewizyjną w pilocie komedii Kenana Thompsona ("Saturday Night Live") zatytułowanej "The Kenan Show". Bohaterem jest niedawno owdowiały tata (Thompson), który jest zdeterminowany, by być wszystkim dla swoich dzieci. Garcia wcieli się w jego teścia, emerytowanego policjanta, który również stara się być obecny w życiu dzieciaków.

7. James Corden gospodarzem Tony Awards

James Corden powróci w tym roku jako prowadzący gali rozdania Tony Awards, która odbędzie się 9 czerwca.

8. John Slattery w nowym serialu FOX-a

John Slattery z "Mad Men" dostał jedną z głównych ról w pilocie "neXT". To historia błyskotliwego, ale i paranoicznego byłego szefa firmy z branży nowych technologii (Slattery), który pomaga agentce rządowej w ogarnięciu kryzysu związanego ze sztuczną inteligencją. Serial pisze Manny Coto ("Dexter").

9. Gwiazda Hamiltona w prequelu Rodziny Soprano

Leslie Odom Jr. dołączył do obsady "The Many Saints of Newark". Ma zagrać jedną z kluczowych ról.

10. Zwiastun kolejnego odcinka This Is Us

Kolejny odcinek "This Is Us" nosi tytuł "R & B" i będzie poświęcony małżeństwu Randalla i Beth.

REKLAMA