6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Conners" (Fot. ABC)

0

The Conners bliskie zamówienia na 2. sezon. Schitt's Creek z zamówieniem na finałowy sezon. Emily Deschanel w Animal Kingdom. A oprócz tego "Yellowstone", "Mr. Mercedes" i nie tylko.

1. The Conners bliskie zamówienia na 2. sezon

Według serwisu Deadline gwiazdy "The Conners" kończą już negocjować kontrakty na 2. sezon i wkrótce możemy spodziewać się zamówienia. Sara Gilbert, John Goodman i Laurie Metcal dostaną podwyżki i będą zarabiać po 375 tys. dolarów za odcinek. 2. sezon prawdopodobnie będzie liczyć 13 odcinków.

2. Schitt's Creek z zamówieniem na finałowy sezon

"Schitt's Creek" powróci w przyszłym roku ze składającym się z 14 odcinków 6. sezonem. Będzie to już sezon finałowy.

3. Nicole Richie w pilocie komedii FOX-a

Nicole Richie zagra jedną z głównych ról w komedii "Richard Lovely" opowiadającej o autorze książek dla dzieci, który za dziećmi nie przepada. A potem następuje twist w stylu "Był sobie chłopiec" – nasz bohater zaprzyjaźnia się z synem sąsiadki.

4. Emily Deschanel w Animal Kingdom

Emily Deschanel pojawi się w 4. sezonie "Animal Kingdom" w roli Angeli, dawnej przyjaciółki Julii, siostry Pope'a. Angela dopiero co wyszła z więzienia i narobi sporo zamieszania.

5. Nowe twarze w 3. sezonie Mr. Mercedes

Do obsady "Mr. Mercedes" dołączą Kate Mulgrew ("Orange Is the New Black"), Brett Gelman ("Stranger Things") i Natalie Paul ("The Sinner"), wszyscy w rolach powracających.

6. Yellowstone wróci w czerwcu z 2. sezonem

Telewizja Paramount Network ogłosiła, że 2. sezon serialu "Yellowstone" z Kevinem Costnerem będzie mieć premierę 19 czerwca. A oto jak prezentuje się obsada w nowej serii.

Yellowstone sezon 2