Twórca "Parks and Recreation" mówi, że serial mógłby wrócić – ale tylko pod jednym warunkiem

"Parks and Recreation" (Fot. NBC)

Obsada "Parks and Recreation" świętowała dziesięciolecie premiery serialu na wspólnym panelu, na którym nie obyło się bez pytania o powrót. Twórca nie chce go wykluczyć kompletnie.

Bilety na czwartkowe spotkanie z obsadą "Parks and Recreation" zorganizowane z okazji 10 lat od premiery serialu wyprzedały się w niecały dzień. Fani sitcomu wypełnili po brzegi ogromny Dolby Theater, w którym co roku rozdawane są Oscary. A skoro już przydarzyła się okazja, żeby zebrać całą obsadę serialu i twórcę Mike'a Schura razem to oczywiście musiało paść najważniejsze pytanie – czy "Parks and Rec" wróci z nowym odcinkami?

Czy zobaczymy jeszcze Parks and Rec?

Chociaż Mike Schur nie chce definitywnie stwierdzać, że nigdy nie powstanie więcej odcinków "Parks and Recreation", twórca przyznał, że kontynuacja mogłaby się wydarzyć tylko pod jednym warunkiem:

– Każda osoba na tej scenie – i co najmniej jeszcze sześć innych – musiałaby uważać, że jest jeszcze więcej historii do opowiedzenia. Kochałem niezmiernie pracę nad tym serialem i nidgy nie powiem nigdy. Gdyby pojawiła się szansa zrobić więcej odcinków, byłoby to wspaniałe. Ale wydaje mi się, że zdecydowalibyśmy się na to tylko, gdybyśmy czuli, że mamu ku temu ważny powód. Każda osoba w obsadzie miałaby wtedy prawo weta. I jeśli choć jedna powiedziałaby "nie", wtedy byśmy tego nie robili – powiedział Schur.

Schur dodał, że w "Parkach" on i ekipa powiedzieli to, na czym im zależało. Jak stwierdził, serial "przekazał swoje argumenty dotyczące pracy w zespole, przyjaźni i optymizmu oraz wiary w siłę samorządu i usług publicznych. Także w to, że jeśli mocno pracujesz, poświęcisz się czemuś i wierzysz w ludzi dookoła siebie, którzy są częścią zespołu, naprawdę niesamowite rzeczy mogą się wydarzyć. Czuję, że powiedzieliśmy wszystko to, co mieliśmy i serial przedstawił swoje argumenty".

Na ewentualne nowe odcinki "Parks and Rec" (jeżeli w ogóle powstaną) będziemy więc musieli uzbroić się w szczególną cierpliwość. Na razie zadowolimy się zdjęciami całej paczki przyjaciółki z Pawnee ponownie razem.

View this post on Instagram

Best cast ever. Mi familia. #ethelbeavers 🖤

A post shared by aubrey plaza (@plazadeaubrey) on

Parks and Recreation dostępne jest w Amazon Prime Video

REKLAMA