8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Supernatural" (Fot. CW)

"Supernatural" skończy się po 15 sezonach. "The Conners" z zamówieniem na 2. sezon. "Dynastia" znalazła swoją Dominique Deveraux. A oprócz tego nowa rola Rachel Bilson, "Co ludzie powiedzą?" i nie tylko.

1. Supernatural skończy się po 15 sezonach

To prawdziwy koniec epoki! Jared Padalecki, Jensen Ackles i Misha Collins ogłosili w serwisach społecznościowych, że "Supernatural" zakończy się po 15. sezonie, który będzie składać się z 20 odcinków.

Panowie powiedzieli, że serial odmienił ich życie i chcą, żeby finał był czymś naprawdę wielkim. Ackles przekazał także krótkie oświadczenie od twórcy "Supernatural", Erica Kripke: "To serial o rodzinie i dla mnie to jest niesamowite i jestem naprawdę dumny z tego, że on stał się rodziną. Dziękuję wam za to".

Z kolei Padalecki wrzucił na Instagram zdjęcie zza kulis 1. sezonu – tak kiedyś wyglądali bracia Winchesterowie.

2. The Conners z zamówieniem na 2. sezon

Telewizja ABC zamówiła 2. sezon sitcomu "The Conners", który ma składać się z 13 odcinków. Powrócą John Goodman, Laurie Metcalf, Sara Gilbert i Lecy Goranson – pierwsza trójka wynegocjowała podwyżki z 250 tys. do 375 tys. dolarów za odcinek, z kolei Goranson zarabiać będzie 165 tys. za odcinek. W stałej obsadzie wróci także Ames McNamara (Mark, syn Darlene i Davida).

Kontraktów na razie nie mają Michael Fishman (D.J.), Emma Kenney (Harris), Maya Lynne Robinson (Geena, żona D.J.-a) i Jayden Rey (Mary, córka D.J.-a i Geeny), ale wszyscy prawdopodobnie wrócą. Podobnie jak Johnny Galecki, który zapewnił, że będzie pojawiać się w "The Conners" tak często jak to tylko możliwe.

3. Dynastia znalazła swoją Dominique Deveraux

Dominique Deveraux wreszcie pojawi się w "Dynastii". Kultową rolę w nowej wersji zagra Michael Michele ("Ostry dyżur"). Zobaczymy ją po raz pierwszy pod koniec 2. sezonu, a w 3. sezonie ma wrócić w stałej obsadzie. W oryginalnej "Dynastii" tę rolę grała Diahann Carroll, poniżej możecie zobaczyć jedną z kultowych scen z nią i Joan Collins w roli Alexis.

4. Netflix wprowadza mobilny plan w Indiach

Netflix tylko na urządzeniach mobilnych? Taką opcję wprowadzono w Indiach. Abonament jest o połowę tańszy od zwykłego i wynosi ok. 3,6 dolara.

5. Powiększa się obsada serialu Pennyworth

Emma Paetz ("Gentleman Jack") dostała stałą rolę, a Jessica Ellerby ("Lovesick") rolę powracającą w serialu "Pennyworth" – prequelu historii Batmana opowiedzianej z perspektywy jego wiernego lokaja. Paetz zagra Marthę Kane, która potem będzie Marthą Wayne, matką Bruce'a. Ellerby wcieli się w postać The Queen.

6. Rachel Bilson w serialu twórcy Californication

Rachel Bilson ("Hart of Dixie") zagra główną rolę kobiecą w nowym serialu Toma Kapinosa, którego roboczy tytuł to "Lovestruck". U jej boku zobaczymy z kolei Steve'a Kazee ("Shameless"). Serial będzie komediodramatem, którego cały sezon będzie dziać się podczas wesela. Bilson i Kazee będą grać parę młodą, w obsadzie są także Kathleen Turner, Andie MacDowell, Richard Roxburgh ("Rake"), Madeline Wise ("Crashing") i Usman Ally ("Seria niefortunnych zdarzeń").

7. Dani i Dannah Lockett w The Kenan Show

Dani i Dannah Lockett zagrają córki Kenana Thompsona w pilocie nowej komedii NBC.

8. Co ludzie powiedzą? w Zoom TV

Kultowy brytyjski serial wystartuje w Zoom TV 7 kwietnia i będzie emitowany w niedziele o godz. 20:00.

REKLAMA