8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Marvel's Runaways" (Fot. Hulu)

"Marvel's Runaways" z 3. sezonem. Bette Midler i Judith Light w "The Politician". Odpowiedzi w finale 3. sezonu "This Is Us". A oprócz tego "Riviera", nowa rola Josha Charlesa i nie tylko.

1. Marvel's Runaways z 3. sezonem

Platforma Hulu zamówiła składający się z 10 odcinków 3. sezon "Marvel's Runaways". Twórcy zapowiedzieli, że będzie to magiczny sezon, który pogłębi związki z uniwersum Marvela.

2. Bette Midler i Judith Light w The Politician

Bette Midler i Judith Light pojawią się gościnnie zarówno w pierwszym, jak i drugim sezonie "The Politician", pierwszego netfliksowego serialu Ryana Murphy'ego.

3. Odpowiedzi w finale 3. sezonu This Is Us

Dan Fogelman zapowiedział, że w finale 3. sezonu "This Is Us" dostaniemy dużo odpowiedzi i że ostatnich pięciu minut odcinka w żadnym razie nie możemy przegapić. Fogelman zdradził, że ma już napisaną premierę 4. sezonu i że świat "This Is Us" powiększy się w nim w bardzo interesujący sposób. "Mamy plan" – powiedział showrunner. Jedną z osób, które mamy poznać bliżej w 4. sezonie, jest ojciec Rebeki.

4. Josh Charles w nowym serialu

Josh Charles ("Żona idealna") dostał rolę powracającą w serialu limitowanym telewizji Showtime "The Loudest Voice", opartym na książce Gabriela Shermana "The Loudest Voice in the Room". W serialu zobaczymy Russella Crowe'a w roli Rogera Ailesa, założyciela Fox News. Charles zagra Caseya Close'a, męża prezenterki Gretchen Carlson (Naomi Watts) i agenta sportowego.

5. Zwiastun 2. sezonu Riviery

Serial telewizji Sky Atlantic powraca w Wielkiej Brytanii 23 maja.

6. Noah Hawley chciał robić serialowego Obcego

Noah Hawley ("Fargo", "Legion") miał pomysł na miniserial z uniwersum "Obcego". Na razie nie dojdzie on do skutku.

7. Michelle Dockery w serialu platformy Apple

Michelle Dockery ("Downton Abbey") i Jaeden Martell ("To") zagrają ważne role w serialu limitowanym "Defending Jacob" na podstawie książki Williama Landaya. To historia Andy'ego Barbera (Chris Evans), ojca 14-letniego Jacoba (Martell), oskarżonego o morderstwo. Dockery wcieli się w żonę Andy'ego i matkę Jacoba.

8. Ava DuVernay tworzy nowy serial

Stacja OWN zamówiła cały sezon "Cherish the Day", nowej serialowej antologii Avy DuVernay ("Queen Sugar"). Każdy sezon będzie opowiadać o romansie jakiejś pary, a odcinki będą dziać się na przestrzeni jednego dnia.

REKLAMA