Zapraszamy na nasz podcast o "Grze o tron" w TOK FM. W odcinku #1 wszystko, co wiemy o finałowym sezonie

"Gra o tron" (Fot. HBO)

0

Do premiery finałowego sezonu "Gry o tron" zostały trzy tygodnie, a my już ruszamy z podcastem w TOK FM. Będziemy w nim omawiać najnowsze informacje, teorie fanowskie i nie tylko.

Wypakowane efektami specjalnymi odcinki o długości filmów kinowych, smoki, Biali Wędrowcy i bezlitosna walka o władzę. Tak spektakularnego wydarzenia jak finałowy sezon "Gry o tron" jeszcze w telewizji nie było. A my mamy fantastyczną wiadomość: będziemy komentować "Grę o tron" nie tylko na Serialowej, ale także w TOK FM.

Przez najbliższych 10 tygodni w poniedziałki ukazywać się będą kolejne odcinki naszego podcastu, w których rozmawiać będziemy najpierw o tym, czego się spodziewamy po 8. sezonie GoT, a potem po prostu omawiać serial na bieżąco.

Gra o tron – podcast. Wszystko, co wiemy o 8. serii

Pierwszy odcinek jest trochę roboczy, bo to nasz debiut w TOK-u. Ja i Michał Kolanko rozmawiamy o najważniejszych informacjach na temat 8. sezonu "Gry o tron", a także o tym, co udało nam się wypatrzyć w oficjalnym zwiastunie, wyczytać w wywiadach z serialową ekipą i znaleźć na stronach fanowskich, bo trochę przecieków jest, choć mniej niż zwykle.

Wśród dzisiejszych tematów jest polityka antypospoilerowa HBO, czas trwania odcinków (czemu dwa pierwsze takie krótkie!?), informacje o odcinku z bitwą o Winterfell, spekulacje na temat tego, co zrobi Cersei Lannister i czego możemy spodziewać się po finale. Dowiecie się także, że Nocny Król jest Słowakiem i ma bardzo konkretny plan. Zapraszamy do słuchania!

8. sezon Gry o tron startuje w HBO 15 kwietnia