Co się wydarzy w 8. sezonie "Homeland"? Showtime wypuścił opis fabuły, Hugh Dancy dołączył do obsady

"Homeland" (Fot. Showtime)

0

O czym będzie 8. sezon "Homeland"? Gdzie tym razem wyląduje Carrie Mathison? I kogo zagra Hugh Dancy, prywatnie mąż Claire Danes? Mamy nowe spoilery o finałowej serii hitu stacji Showtime.

"Homeland" to jeden z blisko 40 seriali, które kończą się w 2019 roku. Finałowy sezon produkcji Showtime z ostatnią misją Carrie Mathison (Claire Danes) zobaczymy jesienią, a na ekranie pojawi się m.in. Hugh Dancy.

Co zobaczymy w 8. sezonie Homeland?

Jak donosi TVLine, mąż Claire Danes zagra niejakiego Johna Zabela, waszyngtońskiego konsultanta, który będzie pracować jako doradca prezydenta USA w sprawach zagranicznych. I to taki, który bardzo często nie zgadza się z Saulem Berensonem (Mandy Patinkin).

Hugh Dancy w "Hannibalu" (Fot. NBC)

Hugh Dancy w "Hannibalu" (Fot. NBC)

Zdjęcia do 8. sezonu "Homeland" już się rozpoczęły. Zobaczymy w nim Carrie Mathison, dochodzącą do siebie po tym, co spotkało ją w Rosji. Jej ciało się goi, gorzej z pamięcią – co stanowi problem dla Saula, obecnie doradcy prezydenta Warnera (Beau Bridges) ds. bezpieczeństwa.

Priorytetem dla nowego prezydenta jet zakończenie "trwającej od zawsze" wojny w Afganistanie i to Saul ma negocjować pokój z talibami. W Kabulu jednak roi się od watażków i najemników, fanatyków i szpiegów – dlatego Saul potrzebuje Carrie; jej wiedzy, ale i relacji z nią. Choć lekarze to odradzają, Saul prosi Carrie, żeby weszła z nim do jaskini lwa... po raz ostatni.

Jak pewnie pamiętacie, "Homeland" gościło w Afganistanie już wcześniej. Na początku 4. sezonu Carrie pełniła rolę szefowej placówki CIA w Kabulu. Wtedy zdjęcia powstawały w RPA, teraz Afganistan gra Maroko.

Homeland sezon 8 – premiera jesienią 2019 roku