Ian Somerhalder wypił trzy kieliszki wina, wziął nożyczki i... tak powstała ta dziwna fryzura

"Pamiętniki wampirów" (Fot. CW)

0

Ian Somerhalder postanowił sprawdzić się w roli fryzjera. W celu ośmielenia drzemiącego w nim mistrza nożyczek wypił trzy kieliszki wina. Co było dalej? Dziwne uczesanie to mało powiedziane.

Kiedy jesteś aktorem, nie możesz ot tak po prostu zmienić swojej fryzury, nawet jeśli dopiero co wypiłeś trzy kieliszki wina. Kit Harington był zobowiązany kontraktem z HBO do nieścinania włosów aż końca zdjęć do finałowego sezonu "Gry o tron". Teraz małą fryzjerską gafę popełnił Ian Somerhalder.

Ian Somerhalder z nową fryzurą i w nowym serialu

Na Instagramie aktora wylądowało intrygujące zdjęcie. Widzimy na nim Iana z wygolonym kawałkiem włosów. Podpis wyjaśnia, co dokładnie zaszło nie tylko na, ale i w głowie przystojniaka.

Otóż na liście noworocznych postanowień Iana Somerhaldera znalazło się kilka punktów. Gdzieś między byciem dobrym mężem i ojcem, stworzeniem własnej firmy produkcyjnej i marki produkującej wina oraz wypuszczeniem serialu "V-Wars" zaplątała się nowa fryzura, a dokładniej modne cięcie faux-hawk.

Nie wiadomo, ile wspólnego miał nowy look aktora z ruszeniem z produkcją własnego wina, ale Ian biorąc do ręki trymer, był po spożyciu trzech kieliszków tego trunku, o czym nie omieszkał poinformować fanów. I w trakcie swojej metamorfozy, niczym grom z jasnego nieba, spadła na niego rzeczywistość – nie mógł jeszcze ściąć włosów, bo będą potrzebne na planie "V-Wars" podczas dokrętek.

Ian Somerhalder, jak każdy prawdziwy mężczyzna, wie jednak, co robić w takiej sytuacji. Spożywać koktajle z biotyną i czekać aż włosy odrosną.

Wyświetl ten post na Instagramie.

2019... It was supposed to be the year of the Faux hawk(ish). The priorities for the year (other than being a great dad and husband of course) were/are: -New look -Raise a SHIT ton of $ for @isfofficial with the new wine tasting @omaze campaign I NEED YOUR HELP NOW! -Release #VWars (working on dates) -Kick ass with my production company @rarebirdsprods -Launch wine company @D2Dwines -Launch new spirits company with someone you know well (coming to a glass near you) -Be a decent human being (working on that) After the 3 glasses of wine wore off and the clippers ran out of battery... something hit me like a ton bricks: a little thing called “continuity” for aka #VWars reshoots! I stopped trimming... Shit. Biotin smoothies here we come- gotta grow this shit out fast... Hair growing out and gearing up for production now. So much gratitude to you all for so much support. It means the world... Love, Ian -

Post udostępniony przez iansomerhalder (@iansomerhalder)

V-Wars – o czym będzie nowy serial Netfliksa?

"V-Wars" to nowy serial Netfliksa oparty na komiksie IDW. To historia o tym, jak tajemniczy wirus zaczyna przemieniać ludzi w krwiożerczych drapieżników, aż świat staje się areną wojny pomiędzy ludźmi i wampirami. Somerhalder wcieli się w Luthera Swanna, doktora, którego najlepszy przyjaciel, Michael Fayne, zostaje zarażony wirusem i staje się potężnym liderem wampirzego podziemia. Główny bohater "V-Wars" będzie próbował odkryć, co stoi za zarazą, i jednocześnie uratować kumpla.

Showrunnerami serialu są William Laurin i Glenn Davis, twórcy "1-800-Missing", a reżyserem Brad Turner ("24 godziny"). Neflix zamówił 10 odcinków "V-Wars". Data premiery pierwszego sezonu nie jest jeszcze znana.