Powstanie serialowa kontynuacja "Seksu w wielkim mieście"! Czy Carrie Bradshaw powróci na ekrany?

"Seks w wielkim mieście" (Fot. HBO)

"Seks w wielkim mieście" doczeka się książkowej i serialowej kontynuacji. "Is There Still Sex in the City?" opowie o życiu miłosnym kobiet po pięćdziesiątce.

Najnowsza książka autorki "Seksu w wielkim mieście" Candace Bushnell jeszcze nie trafiła do amerykańskich księgarń, a prawa do serialowej adaptacji już zostały sprzedane. "Is There Still Sex in the City?" zapowiadane jest na kontynuację komediowego hitu HBO emitowanego w latach 1998-2004, a sama Bushnell ma napisać scenariusz do pilotowego odcinka.

Nowy serial od twórczyni Seksu w wielkim mieście

"Is There Still Sex in the City?" ma być szczerym spojrzeniem na seks, randkowanie i przyjaźnie po pięćdziesiątce. Jak zapowiada Nicole Clemens, szefowa Paramount Television, które wyprodukuje serial, odpowiedź na tytułowe pytanie o to, czy jest jeszcze miejsce na seks w wielkim mieście brzmi: zdecydowanie tak. Decyzję o powstaniu serialu skomentowała Candace Bushnell:

– W przeszłości, kiedy miało się powyżej pięćdziesiątki, zaczynało się myśleć o emeryturze – mniej pracy, więcej czasu na swoje hobby i przyjaciół, którzy też prowadzą już spokojniejszy tryb życia. Krótko mówiąc, ludzie w tym wieku mogli już tylko starzeć się i ewentualnie trochę przytyć. Nie oczekiwało się, że będą ćwiczyć, rozkręcać biznes, przenosić się do innego stanu, uprawiać seks z nieznajomymi i zaczynać swoje życie od nowa. Ale dokładnie tak wygląda życie wielu kobiet, które mają obecnie po 50 i 60 lat. Jestem podekscytowana, że będę mogła oddać tę bogatą i złożoną rzeczywistość na kartach powieści, a teraz także na ekranie.

Czy Carrie Bradshaw pojawi się w nowym serialu?

Na razie nie wiadomo, czy bohaterki z "Seksu w wielkim mieście" pojawią się w nowym serialu i ewentualnie w jakiej formie. Carrie Bradshaw na telewizyjnym ekranie mogliśmy oglądać ostatnio w prequelu "The Carrie Diaries" z AnnaSophią Robb w ikonicznej roli. Natomiast Sarah Jessica Parker wystąpiła ostatnio jako swoja najbardziej znana bohaterka w reklamie wyemitowanej podczas tegorocznego SuperBowl, w której delektowała się piwem razem z Kolesiem z "Big Lebowskiego".

Seks w wielkim mieście możecie oglądać w HBO GO

REKLAMA