"Gra o tron": Premiera 2. sezonu odkodowana w HBO GO

Zdjęcia: "Entertainment Weekly"

Zdjęcia: "Entertainment Weekly"

HBO ma dużą niespodziankę dla polskich fanów "Gry o tron". Pierwszy odcinek 2. sezonu zostanie udostępniony dla wszystkich w HBO GO w dniu polskiej premiery, czyli 2 kwietnia.

Już dzień po amerykańskiej premierze 2. sezon "Gry o tron" będą mogli oglądać Polacy. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 2 kwietnia o godz. 22:00 w HBO. Ponadto od poniedziałku, 2 kwietnia, do niedzieli, 8 kwietnia, odcinek ten będzie dostępny w HBO GO. Odkodowany! Innymi słowy - zachęcają nas do przetestowania usługi i myślę, że warto skorzystać.

Kto już ma abonament, ten może już teraz przypomnieć sobie dzięki usłudze HBO GO cały 1. sezon serialu "Gra o tron". Ponadto na 31 marca i 1 kwietnia HBO2 zaplanowało maraton. Codziennie będzie można zobaczyć pięć odcinków 1. sezonu.

Oprócz dobrych wieści od HBO mamy dla Was coś jeszcze: nowe zdjęcia z sesji dla "Entertainment Weekly" oraz kolejny plakat, który wykorzystany został w promocji serialu. Ciekawy i koszmarny jednocześnie plakat przypomina, że król może wszystko.