8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Umbrella Academy" (Fot. Netflix)

"NOS4A2" i 5. sezon "Fear the Walking Dead" w czerwcu. Emily Bett Rickards odchodzi z serialu "Arrow". Będzie 2. sezon "The Umbrella Academy". A oprócz tego "Agenci T.A.R.C.Z.Y.", "Marcella", "Trust Me" i nie tylko.

1. NOS4A2 i Fear the Walking Dead w czerwcu

Telewizja AMC podała, że 2 czerwca wróci z 5. sezonem "Fear the Walking Dead", a także premierę będzie mieć nowy serialowy horror "NOS4A2" z Zacharym Quinto w roli głównej. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun:

2. Emily Bett Rickards odchodzi z serialu Arrow

Emily Bett Rickards ogłosiła, że nie wróci jako Felicity w 8. sezonie "Arrow".

3. Będzie 2. sezon The Umbrella Academy

Netflix co prawda oficjalnie nie ogłosił, że powstanie 2. sezon "The Umbrella Academy", ale nieoficjalnie wiadomo, że w maju aktorzy wracają na plan serialu.

4. Data powrotu Agentów T.A.R.C.Z.Y.

6. sezon serialu Marvela i ABC będzie mieć premierę 10 maja. Pod linkiem nowe zdjęcie obsady, a poniżej sneak peek.

5. No Good Nick – zwiastun serialu Netfliksa

15 kwietnia na Netfliksie zadebiutuje nowy serial o 13-letniej dziewczynie, która chce zemścić się na własnej rodzinie za zrujnowanie jej życia. W obsadzie "No Good Nick" m.in. Melissa Joan Hart i Sean Astin.

6. Zwiastun 2. sezonu Trust Me

Alfred Enoch ("Harry Potter"), John Hannah ("Cztery wesela i pogrzeb") i Ashley Jensen ("Catastrophe") zagrają główne role w składającym się z 4 odcinków 2. sezonie "Trust Me". Zwiastun już jest:

7. Nowe twarze w obsadzie Marcelli

W 3. sezonie "Marcelli" tytułowa bohaterka będzie pracować pod przykrywką w Belfaście. Do obsady serialu dołączą Hugo Speer ("The Musketeers") i Amanda Burton ("Waterloo Road").

8. Konkurs z książką o templariuszach

Mamy dla was konkurs na Facebooku! "Templariusze" to najnowsza książka Dana Jonesa, scenarzysty serialu "Tajemnice brytyjskich zamków" Netfliksa, opowiadająca o tajemnicach najbardziej wpływowego zakonu średniowiecza. Do wygrania trzy egzemplarze – wystarczy zamieścić pod postem konkursowym na Facebooku komentarz z odpowiedzią na nasze pytanie.

REKLAMA