"Gra o tron" – podcast #2. Komentujemy teorie fanowskie, które krążą przed finałowym sezonem serialu

"Gra o tron" (Fot. HBO)

0

Zapraszamy na nasz podcast o "Grze o tron". Dziś emocjonujemy się teoriami fanowskimi na temat 8. sezonu – kim jest książę obiecany, czy Bran to Nocny Król i co się stanie z Jonem i Dany?

Do premiery finałowego sezonu "Gry o tron" zostały dwa tygodnie, a ja mam przyjemność zaprosić was na 2. odcinek naszego podcastu dla TOK FM. Dzisiejszy temat to teorie fanowskie, moim gościem jest Jędrzej Bukowski prowadzący Filmy Fantastyczne.

Gra o tron podcast – najważniejsze teorie fanowskie

Tydzień temu był odcinek roboczy, dziś dla odmiany mamy odcinek emocjonalny, bo bardzo trudno było powstrzymać się przed komentowaniem kolejnych teorii. Wśród nich są przepowiednie związane z Azorem Ahai, czyli księciem obiecanym, i valonqarem, który ma zacisnąć ręce na szyi Cersei Lannister. Jest długo oczekiwany Cleganebowl i mnóstwo rzeczy, których byśmy nie chcieli zobaczyć w "Grze o tron".

Rozmawiamy o potencjalnych ciążach i następcach tronu. Zastanawiamy się, czy Bran Stark jest Nocnym Królem, czy może narobił innego rodzaju nieszczęść w Westeros. I stanowczo protestujemy przeciwko teorii mówiącej, że Samwell Tarly to alter ego George'a R.R. Martina, pisarza, który opowiada nam tę historię.

Wszystkie odcinki naszego podcastu znajdziecie tutaj, a także na stronie TOK FM. Będziemy powracać co tydzień w poniedziałek wieczorem i na bieżąco komentować to, co się dzieje w "Grze o tron" (również przed premierą i po finale). Zapraszam!

8. sezon Gry o tron startuje w HBO 15 kwietnia