6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Arrow" (Fot. CW)

"The InBetween" od NBC z datą premiery. Stephen Amell o odejściu Emily Bett Rickards z serialu "Arrow". Wiemy, jak będzie wyglądać Joker w finale "Gotham". A oprócz tego "The Undoing", "9-1-1" i nie tylko.

1. The InBetween od NBC z datą premiery

Telewizja NBC podała, że 29 maja wystartuje serial "The InBetween", w którym Harriet Dyer ("No Activity") gra młodą kobietę mającą wizje – czy jej się to podoba, czy nie. Czasem widzi wydarzenia, które miały miejsce w przeszłości albo dopiero będą mieć miejsce. Kiedy jej ojciec, detektyw policji (Paul Blackthorne, "Arrow"), i jego nowy partner, były agent FBI (Justin Cornwell, "Training Day"), potrzebują pomocy w rozwiązaniu skomplikowanego morderstwa, Cassie zgadza się użyć swoich umiejętności.

2. Stephen Amell o odejściu Emily Bett Rickards

Nie byłoby "Arrow" bez Emily Bett Rickards – oznajmił Stephen Amell. "Jej energię i żywiołowość, którą dała Felicity Smoak, przewyższa tylko to, co ona mi dała osobiście. Była koleżanką z pracy, która stała się najlepszą przyjaciółką" – napisał aktor na Instagramie.

3. Lorenzo Richelmy z nową rolą

Lorenzo Richelmy, czyli Marco Polo z serialu Netfliksa, zagra jedną z głównych ról w pilocie "Triangle" telewizji ABC. Punkt wyjścia w nowym serialu to pytanie: co by było, gdyby Trójkąt Bermudzki nie był wodnym grobem pośrodku oceanu, tylko zaginionym lądem, który więził podróżników na przestrzeni stuleci?

4. Powiększa się obsada The Undoing

Ismael Cruz Cordova ("Miss Bala") i Matilda De Angelis ("Il Premio") zagrają u boku Nicole Kidman, Hugha Granta i Donalda Sutherlanda w serialu limitowanym "The Undoing", który David E. Kelley tworzy dla HBO.

5. Nowe odcinki 9-1-1 od dziś na kanale FOX

2 kwietnia na FOX Polska rusza druga część 2. sezonu "9-1-1". Czeka was m.in. pożar, który trawi całe osiedle, rekin atakujący swojego opiekuna na autostradzie oraz agresywny mąż, który terroryzuje byłą żonę. Nowe odcinki w kolejne wtorki o godz. 22:00.

6. Tak wygląda Joker w finale Gotham

"Gotham" pokaże w finale ostateczną wersję Jokera. Oto Cameron Monaghan w pełnej charakteryzacji – zupełnie inny niż jego filmowi poprzednicy!

REKLAMA