8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"One Day at a Time" (Fot. Netflix)

"One Day at a Time" wciąż ma szansę wrócić. "American Horror Story" bez Evana Petersa. Słaba oglądalność finału "The Walking Dead". A oprócz tego "Chirurdzy", "The Undoing" i nie tylko.

1. One Day at a Time wciąż ma szansę wrócić

CBS All Access wciąż jest zainteresowane przejęciem "One Day at a Time", ale prawdopodobnie nic z tego nie wyjdzie. Netflix nie zamierza ustąpić w sprawie klauzuli, która nie pozwala, by serial pojawił się przez dwa lata na jakiejkolwiek innej platformie streamingowej. Norman Lear, twórca oryginału, próbował negocjować z Netfliksem, ale nic to nie zmieniło. Serial ma jeszcze szansę zostać przygarnięty przez stacje CW albo Pop TV, których właścicielem jest CBS.

2. Boomerang i American Soul z kolejnymi sezonami

Stacja BET zamówiła 2. sezon serialu "Boomerang", a także "American Soul".

3. American Horror Story bez Evana Petersa

Evan Peters powiedział, że nie pojawi się w nowym sezonie "American Horror Story". Tym samym to będzie pierwszy sezon bez niego.

4. Słaba oglądalność finału The Walking Dead

Finał 9. sezonu "The Walking Dead" obejrzało w USA 5 mln/1,9 widzów. To najsłabsza oglądalność finału w historii serialu – ale z drugiej strony wzrost o odpowiednio 21 i i 25% w porównaniu z odcinkiem sprzed tygodnia.

5. Roberto Aguirre-Sacasa zostaje w Warner Bros.

Roberto Aguirre-Sacasa, twórca "Riverdale" i "Chilling Adventures of Sabrina", podpisał umowę z Warner Bros. Television, zgodnie z którą będzie tworzył nowe seriale przez najbliższych pięć lat.

6. Michael Urie i Zach Cregger w pilocie NBC

Michael Urie ("Ugly Betty") i Zach Cregger ("Wrecked") zagrają główne role w pilocie "Friends-in-Law", sitcomu o dwóch przyjaciołach pary młodej, którzy za sobą nie przepadają.

7. Noma Dumezweni w The Undoing

Noma Dumezweni ("Black Earth Rising") dołączyła do znakomitej obsady "The Undoing", nowego miniserialu Davida E. Kelleya i HBO. W roli głównej Nicole Kidman.

8. Rodzinna kolacja na zdjęciach z Chirurgów

W odcinku "Chirurgów" z 11 kwietnia Amy Acker pojawi się jako Kathleen, czwarta z sióstr Shepherd. Szykuje się rodzinna kolacja i Amelia (Caterina Scorsone) nie wygląda na zachwyconą – zobaczcie zdjęcia.

REKLAMA