Fani "Chirurgów" ciągle zadają Sandrze Oh to pytanie. Czy jest szansa na jej powrót do serialu?

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

0

Od kiedy Sandra Oh rozstała się z "Chirurgami", fani nie przestają zadawać jej jednego pytania. Aktorka udziela na nie odpowiedzi, która niekoniecznie was ucieszy.

Postać Cristiny Yang po raz ostatni widzieliśmy w "Chirurgach" w finale 10. sezonu. Właśnie wtedy grająca ją Sandra Oh pożegnała się z serialem. Czy do niego wróci? Właśnie to pytanie aktorka non stop słyszy od fanów produkcji.

Czy Sandra Oh wróci do Chirurgów?

Odpowiedź Sandry Oh i jest bardzo zasadnicza i wielu fanom może złamać serce.

– Nie wrócę. Jest bardzo wdzięczna za ten czas, ale teraz mam nową miłość w swoim życiu i to z nią chcę spędzać czas – powiedziała Oh.

Pod pojęciem "nowa miłość" kryje się oczywiście Jodie Comer, czyli Villanelle z "Obsesji Eve". Co ciekawe, Comer nie należy do grona osób wypytujących Oh o jej powrót do medycznego tasiemca. Dlaczego? Z jednego prostego powodu:

– Właściwie to jestem jedyną osobą na świecie, która nie widziała "Chirurgów". I w pewnym sensie cieszę się, że stało się tak, zanim cię spotkałam – powiedziała Comer do swojej serialowej koleżanki.

Jodie dodaje, że w przeciwnym wypadku pewnie byłaby ogromną fanką Sandry, co mogłoby rozpraszać ją podczas pierwszego i kolejnych spotkań na planie "Obsesji Eve".

Nowe odcinki Chirurgów na FOX w środy o 22:00