8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Daty majowych finałów seriali ABC i FOX-a. "The Rain" wraca w maju. Gwiazdy "Gry o tron" na nowojorskiej premierze. A oprócz tego "Veronica Mars" i nie tylko.

1. Daty majowych finałów seriali ABC

Telewizja ABC podała daty majowych finałów. I tak, obecny sezon "Modern Family" zakończy się 8 maja, "Chirurgów" – 16 maja (tytuł finałowego odcinka to "Jump Into the Fog"), "Black-ish" – 21 maja, "Whiskey Cavalier" – 22 maja. Pełną rozpiskę znajdziecie tutaj.

2. Daty majowych finałów seriali stacji FOX

Maj w amerykańskim FOX-ie zacznie się już w kwietniu – 25 kwietnia pożegnamy "Gotham", a także obecny sezon "Orville". 6 maja finał będą mieć "Rezydenci", 8 maja – "Imperium", a 13 maja – "9-1-1". Pełna lista tutaj.

3. Gwiazdy Gry o tron na nowojorskiej premierze

Na uroczystej premierze 8. sezonu "Gry o tron" w Nowym Jorku pojawili się wszyscy, także aktorzy, którzy już dawna w serialu nie grają, jak Sean Bean. Zabrakło jedyny Leny Headey, która się rozchorowała. Zdjęcia tutaj i tutaj.

4. The Rain wraca w maju

2. sezon duńskiego serialu o deszczowej apokalipsie startuje 17 maja.

5. Gra o tron w kinach Helios

W poniedziałek 15 kwietnia będziecie mogli obejrzeć premierę finałowego sezonu "Gry o tron" w kinach Helios w całej Polsce. Pokazy rozpoczną się o godz. 19:00 (najpierw zostanie powtórzony finał 7. sezonu) i będą bezpłatne. Zaproszenie będzie można odebrać po zarejestrowaniu się na Got.Helios.pl. O tym, czy dostaniecie się na pokaz, nie będzie decydować kolejność zgłoszeń, tylko odbioru biletów. Odbierać je będzie można w niedzielę 14 kwietnia od godz. 10:00. Abonenci HBO GO będą mogli odbierać zaproszenia już w sobotę 13 kwietnia.

6. Felicity Huffman i Lori Loughlin w więzieniu?

Aktorki, które próbowały zapewnić swoim dzieciom miejsca na studiach za pomocą łapówek, mogą wylądować za kratkami. Obu paniom grozi do pięciu lat więzienia, ale bardziej realna opcja to od sześciu miesięcy do dwóch lat.

7. Mary McDonnell w Veronice Mars

Mary McDonnell ("Battlestar Gallactica") pojawi się w roli terapeutki o imieniu Jane w nowej "Veronice Mars".

8. Kit Harington odbywa pokutę w SNL

Kit Harington poprowadzi "Saturday Night Live" w najbliższą sobotę, a swój marsz pokutny odbył już w zwiastunie programu.

REKLAMA