10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Pazury" (Fot. TNT)

Andre Holland w serialu "The Eddy". Kerry Bishé w "Penny Dreadful: City of Angels". Wracają "Pazury" i "Yellowstone" – zobaczcie zwiastuny. A oprócz tego ciąg dalszy sprawy Jussiego Smoletta i nie tylko.

1. Andre Holland w serialu The Eddy

Andre Holland ("The Knick") dostał główną rolę w "The Eddy", muzycznym serialu Damiena Chazelle'a dla Netfliksa. Zagra muzyka jazzowego z Nowego Jorku, który jest współwłaścicielem podupadającego klubu w Paryżu, gdzie ukrywa się przed światem.

2. Kerry Bishé w Penny Dreadful: City of Angels

Kerry Bishé ("Halt and Catch Fire") zagra w spin-offie Penny Dreadful siostrę Molly, charyzmatyczną radiową ewangelistkę, która ma mnóstwo fanów.

3. Chicago pozywa Jussiego Smolletta

Jussie Smollett ma zostać pozwany przez Chicago. Burmistrz Rahm Emanuel chce, żeby aktor oddał miastu 130 tys. dolarów, które kosztowało śledztwo w sprawie rzekomej napaści na niego. Tymczasem Taraji P. Henson przypuszcza, że Smollett wróci do "Imperium" w przyszłym sezonie, skoro zarzuty wobec niego zostały oddalone.

4. Eddie Ramos w Animal Kingdom

Eddie Ramos ("Incorporated") dostał rolę powracającą w 4. sezonie "Animal Kingdom". Zagra Tupiego, byłego faceta Mii (Sohvi Rodriguez), który jest wściekły, niebezpieczny i zrobi wszystko dla pieniędzy.

5. Obsada aktorskiego serialu Cowboy Bebop

John Cho ("Star Trek") zagra Spike'a, Mustafa Shakir ("Luke Cage") wystąpi jako Jet Black, Daniellę Pinedę ("Jurassic World: Upadłe królestwo") zobaczymy w roli Faye Valentine, a Alex Hassell ("Suburbicon") pojawi się jako Vicious – tak prezentuje się obsada netfliksowej wersji "Cowboy Bebop".

6. Obsada Króla od Canal+

Canal+ podał całą główną obsadę serialowego "Króla". Obok Michała Żurawskiego i Kacpra Olszewskiego zobaczymy więc Magdalenę Boczarską, Borysa Szyca i Arkadiusza Jakubika.

7. Zagadki kryminalne panny Fisher w Stopklatka TV

"Zagadki kryminalne panny Fisher" zadebiutują w ogólnodostępnej telewizji w Polsce. Stopklatka TV będzie emitować serial w soboty o godz. 17:30 po dwa odcinki. Start 6 kwietnia.

8. Jason Alexander w nowym serialu FOX-a

Jason Alexander ("Seinfeld") podłoży głos animowanej myszy w pilocie komedii "Richard Lovely".

9. Pazury wracają z 3. sezonem

3. sezon serialu "Pazury" wystartuje 9 czerwca w USA. Zobaczcie zwiastun:

10. Yellowstone – zwiastun 2. sezonu

Serial wraca za oceanem z 2. sezonem 19 czerwca. Zwiastun już jest:

REKLAMA