"Obsesja Eve" wróci nieco wcześniej, niż zapowiadano. Mamy nową datę premiery 2. sezonu w HBO GO

"Obsesja Eve" (Fot. BBC America)

0

HBO GO postanowiło zrobić niespodziankę fanom najbardziej pokręconego kobiecego thrillera. Pierwszy odcinek 2. sezonu "Obsesji Eve" będzie dostępny w serwisie przedpremierowo.

Jeśli nie możecie się już doczekać 2. sezonu "Obsesji Eve", wiedzcie, że pierwszy odcinek będzie można zobaczyć w sobotę 6 kwietnia w HBO GO, dzień przed amerykańską premierą w BBC America. Telewizyjną premierę w Polsce 2. sezon będzie mieć 5 maja w HBO3.

I na tym nie koniec niespodzianek – nowe odcinki serialu cały czas będą dodawane do serwisu w soboty. Daty premier kolejnych odcinków to 13 kwietnia, 20 kwietnia, 27 kwietnia itd.

Obsesja Eve sezon 2 – Eve i Villanelle powracają

W 2. sezonie "Obsesji Eve" zobaczymy kontynuację gry w kotka i myszkę pomiędzy Eve (Sandra Oh), znudzoną siedzeniem za biurkiem agentką MI6, a Villanelle (Jodie Comer), piękną, psychopatyczną zabójczynią. Kobiety łączy prawdziwa obsesja, a w nowych odcinkach nie będzie już takie oczywiste, kto tutaj jest łowcą, a kto potencjalną zdobyczą.

Do historii obu pań powrócimy w tym samym momencie, w którym zostawiliśmy je poprzednio. Drugi sezon otwiera scena, w której Eve musi zmierzyć się ze skutkami tego, co zrobiła w finale 1. serii. Agentka nie ma pojęcia, czy kobieta, którą dźgnęła, jest żywa czy martwa. Wie tylko jedno: musi znaleźć Villanelle, zanim zrobi to ktoś inny. Bo nie jest jedyną osobą, która jej szuka.

Serial, który rok temu wyglądał na intrygującą ciekawostkę, powraca obsypany nagrodami. "Obsesja Eve" zdobyła nominacje m.in. do Emmy, Złotych Globów i nagród BAFTA, a do tego otrzymała nagrodę krytyków dla najlepszego nowego programu. Sandra Oh odebrała za swoją rolę Złoty Glob i nagrodę SAG, ma też na koncie nominację do Emmy i BAFTA (razem z Jodie Comer – wyniki dopiero będą).

I na tym wciąż nie koniec, bo "Obsesja Eve" wygrała także głosowanie krytyków na Metacritic na najlepszy serial 2018 roku, pokonując "Atlantę" i "The Americans". Oczekiwania wobec 2. sezonu są więc ogromne, a już jutro dowiemy się, czy mają szansę zostać spełnione.

Obsesja Eve sezon 2 startuje 6 kwietnia w HBO GO