8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Ty" (Fot. Lifetime)

BBC tworzy serial o Marilyn Monroe. Trust Me wraca w kwietniu z 2. sezonem. Powiększa się obsada 2. sezonu Ty. A oprócz tego "Cobra Kai", "Król" i nie tylko.

1. BBC tworzy serial o Marilyn Monroe

Ostatnie pół roku życia Marilyn Monroe stanie się serialem. Za projekt BBC roboczo zatytułowany "The Last Days of Marilyn Monroe" odpowiada Dan Sefton, scenarzysta "Trust Me". Serial będzie oparty na książce "The Final Years of Marilyn Monroe" Keitha Badmana z 2010 roku.

2. Trust Me wraca w kwietniu z 2. sezonem

A skoro jesteśmy przy serialach Dana Seftona, 2. sezon "Trust Me" będzie mieć premierę 16 kwietnia w Wielkiej Brytanii.

3. Powiększa się obsada 2. sezonu Ty

Melanie Field ("Heathers") i Magda Apanowicz ("Continuum") dołączyły do 2. sezonu serialu "Ty". Field zagra mamę, która świetnie sobie radzi jako blogerka i na Instagramie. Apanowicz wcieli się z kobietę z przeszłości Joego. Przypomnijmy, akcja serialu przenosi się z Nowego Jorku do Los Angeles.

4. Nowe twarze w obsadzie serialu Lekkie jak piórko

Do obsady 2. sezonu serialu Hulu dołączyli Katelyn Nacon ("The Walking Dead"), Froy Gutierrez ("Teen Wolf"), Adriyan Rae ("Atlanta"), Alisa Allapach ("The 15:17 to Paris"), Kira Kosarin ("The Thundermans"), Alex Wassabi ("Wassabi"), Robyn Lively ("Teen Witch") i Alan & Alex Stokes ("Brobot"). Powrócą z kolei Liana Liberato, Brianne Tju, Haley Ramm, Jordan Rodrigues, Brent Rivera i Dylan Sprayberry.

5. Cobra Kai – zwiastun 2. sezonu

Serial platformy YouTube Premium powraca 24 kwietnia. Zwiastun obiecuje m.in. rewanż Johnny’ego za porażkę z filmu z 1984 roku.

6. Adam Sandler poprowadzi Saturday Night Live

Adam Sandler powróci do SNL po 24 latach. To właśnie tutaj zaczynał karierę, najpierw jako scenarzysta, potem członek obsady. Zobaczymy go w programie z 4 maja.

7. Powiększa się obsada Looking for Alaska

Timothy Simons ("Veep") i Ron Cephas Jones ("This Is Us") dostali stałe role w "Looking for Alaska". Nowy serial Hulu to historia nastolatka, który zakochuje się w dziewczynie, a ta niespodziewanie umiera. Simons i Jones zagrają nauczycieli ze szkoły z internatem, gdzie uczy się główny bohater.

8. Cała obsada Króla Canal+

Na początku kwietnia ruszyły zdjęcia do "Króla" na podstawie powieści Szczepana Twardocha. Canal+ ujawnił resztę obsady serialu.

REKLAMA