10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Pose" (Fot. FX)

Wiemy, kiedy startuje 2. sezon "Pose". Koniec serialu "Preacher" po 4. sezonie. Mniej odcinków "Wspaniałej pani Maisel" w 3. serii. A oprócz tego projekt J.J. Abramsa i Stephena Kinga, "Sneaky Pete" i nie tylko.

1. Wiemy, kiedy startuje 2. sezon Pose

Serial Ryana Murphy'ego wróci 9 czerwca. W 10-odcinkowym 2. sezonie "Pose" możemy spodziewać się przeskoku czasowego do 1990 roku, kiedy ukazało się "Vogue" Madonny, bale weszły do mainstreamu, a kryzys związany z AIDS jeszcze się pogorszył. Dom Evangelista staje przed kolejnym wyzwaniem – jest zmuszony przewartościować swoje cele.

2. Mniej odcinków Wspaniałej pani Maisel w 3. serii

3. sezon "Wspaniałej pani Maisel" będzie liczył 8 odcinków – mniej niż drugi i dokładnie tyle co pierwszy. Produkcja już rusza, premiera jeszcze w tym roku.

3. Koniec serialu Preacher po 4. sezonie

4. sezon "Preachera", który wystartuje 4 sierpnia, będzie finałowy. Potwierdzenie znajdziecie w teaserze, który zaprezentował Seth Rogen, jeden z twórców serialu.

4. Felicity Huffman przyznaje się do winy

"Przyznaję się do winy i biorę pełną odpowiedzialność za moje czyny" – oświadczyła Felicity Huffman, oskarżona w skandalu ze studiami. Aktorka powiedziała, że jest jej wstyd z powodu tego, co zrobiła, i że przeprasza rodziców i studentów, którzy uczciwie dostają się na studia, nierzadko drogą licznych wyrzeczeń.

5. Julianne Moore w serialu Apple

Julianne Moore zagra tytułową rolę w serialu limitowanym platformy Apple "Lisey's Story", który tworzą J.J. Abrams i Stephen King. To połączenie horroru, romansu i thrillera, oparte na książce Kinga z 2006 roku. Główną bohaterką jest Lisey, kobieta, której mąż zmarł dwa lata temu. Teraz zaczyna poznawać wspaniałe rzeczywistości, o których istnieniu wcześniej zapominała.

6. Co w 2. sezonie The Kominsky Method?

Twórca "The Kominsky Method", Chuck Lorre, obiecuje, że w 2. sezonie serialu ton nieco się zmieni i będzie "promyk nadziei".

7. Vincent D'Onofrio w serialu CBS All Access

Vincent D'Onofrio ("Daredevil") zagra w serialu true crime "Interrogation" u boku Petera Sarsgaarda.

8. Documentary Now! powróci z 4. sezonem

Telewizja IFC zamówiła 4. sezon serialu "Documentary Now!", który będzie liczyć 7 odcinków.

9. Awans w obsadzie Better Call Saul

"Better Call Saul" nie wróci przed 2020 rokiem, a kiedy już wróci, Tony Dalton, czyli serialowy Lalo, będzie w stałej obsadzie.

10. Sneaky Pete wraca w maju

3. sezon serialu Amazona będzie mieć premierę 10 maja, zwiastun już jest.

REKLAMA