8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Opowieść podręcznej" (Fot. Hulu)

3. sezon "Opowieści podręcznej" w Polsce dzień po USA. "Barry" wróci z 3. sezonem. Znamy obsadę serialu "The Plot Against America". A oprócz tego "Arrow", "Castle Rock" i nie tylko.

1. Opowieść podręcznej na HBO GO dzień po USA

3. sezon "Opowieści podręcznej" będzie mieć premierę w Polsce na HBO GO 6 czerwca, czyli dzień po światowej premierze. 2. sezon pojawi się na platformie w całości 13 kwietnia.

2. Barry wróci z 3. sezonem

Telewizja HBO zamówiła 3. sezon "Barry'ego". Na razie nie podano liczby odcinków.

3. Obsada serialu The Plot Against America

"The Plot Against America" to nowy serial Davida Simona i HBO na podstawie powieści Philipa Rotha. Serial opowie alternatywną historię Ameryki widzianą oczami żydowskiej rodziny z New Jersey. Bohaterowie patrzą, jak rodzi się gwiazda populistycznego, ksenofobicznego polityka, który zostaje prezydentem i zwraca kraj w kierunku faszyzmu. Do obsady dołączyli Winona Ryder, Zoe Kazan, Morgan Spector, Anthony Boyle, Azhy Robertson, Caleb Malis i John Turturro.

4. Hawkeye powróci w serialu Disney+

Disney+ tworzy serial, którego bohaterem będzie Hawkeye. Clint Barton (Jeremy Renner) przekaże w nim pałeczkę Kate Bishop, pierwszej kobiecie Hawkeye. Na razie nie wiadomo, kto ją zagra.

5. Kate McKinnon w nowym serialu Hulu

Kate McKinnon ("Saturday Night Live") zagra Elizabeth Holmes, założycielkę firmy Theranos i zarazem autorkę gigantycznego przekrętu z rewolucyjną technologią badania krwi, która nigdy tak naprawdę nie istniała. Serial, który tworzy platforma Hulu, nosi tytuł "The Dropout", tak jak podcast ABC News na ten sam temat. Twórczynią serialu jest autorka podcastu, Rebecca Jarvis.

6. Nowy serial Poppy Montgomery w czerwcu

Telewizja ABC podała daty letnich premier. Jak już wiadomo było wcześniej, "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D." wraca 10 maja, "Grand Hotel" będzie mieć premierę 17 czerwca, a do tego dochodzi jeszcze "Reef Break", nowy serial kryminalny z Poppy Montgomery w roli głównej (20 czerwca).

7. Paul Sparks w obsadzie Castle Rock

Paul Sparks ("House of Cards") dołączył do obsady 2. sezonu "Castle Rock". Zagra Johna "Ace'a" Merrilla – zastąpi Garretta Hedlunda, który początkowo został wybrany do tej roli i nawet już zdążył nakręcić kilka scen.

8. Emily Bett Rickards żegna się z Arrow

Wczoraj był ostatni dzień Emily Bett Rickards na planie "Arrow". Została pożegnana m.in. piosenką.

REKLAMA