8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Shameless" (Fot. Showtime)

Disney+ startuje jesienią – data, cena i zawartość platformy. Noel Fisher wróci do Shameless. Hanna dostała 2. sezon. A oprócz tego NCIS, Titans, Transparent i nie tylko.

1. Disney+ – data startu, cena i zawartość

Nowa platforma streamingowa Disney+ wystartuje w USA 12 listopada, a w kolejnych krajach będzie pojawiać się w ciągu najbliższych dwóch lat. Miesięczny abonament wyniesie 6,99 dolarów. W momencie startu w serwisie będzie dostępy serial "The Mandalorian", wszystkie sezony "Simpsonów", film "Kapitan Marvel", produkcje National Geographic i nie tylko. Potem platforma ma w planach kolejne seriale oryginalne, m.in. "The Falcon and The Winter Soldier", "Loki", "Marvel’s What If…?", serial o Hawkeye'u i nie tylko. Pełna lista planowanych tytułów tutaj.

2. Disney+ zamawia serial Love, Simon

Film "Love, Simon" ("Twój Simon") będzie mieć serialową kontynuację właśnie na Disney+. Platforma zamówiła serial, który będzie adaptacją książki "Leah on the Offbeat" Becky Albertalli z 2018 roku. Bohaterką jest Leah, najlepsza przyjaciółka Simona Spiera, którą w filmie grała Katherine Langford. Serialowy "Love, Simon" będzie mieć nową obsadę.

3. Noel Fisher wróci do Shameless

Serialowy Mickey powróci w 10. sezonie "Shameless". A oto krótka zapowiedź jego powrotu.

4. Będzie 17. sezon NCIS

Telewizja CBS zamówiła 17. sezon jednego ze swoich najpopularniejszych seriali.

5. Hanna dostała 2. sezon

Amazon zamówił 2. sezon serialu "Hanna". Zobaczymy go w przyszłym roku.

6. Iain Glen w 2. sezonie Titans

Iain Glen, czyli Ser Jorah z "Gry o tron", zagra w "Titans" samego Bruce'a Wayne'a.

7. Walton Goggins w nowej komedii HBO

Walton Goggins dostał rolę powracającą w "The Righteous Gemstones", komedii Danny'ego McBride'a o teleewangelistach. Zagra Baby Billy'ego, dawną dziecięcą gwiazdkę śpiewającą dla Jezusa. Jako dorosły facet zaliczył mnóstwo upadków i przychodzi do do Gemstonów po zbawienie.

8. Zdjęcia z muzycznego finału Transparent

Dwugodzinny finał "Transparent" rozpocznie się od śmierci Maury (Jeffrey Tambor). Razem z bohaterami przejdziemy przez kolejne etapy żałoby (w wersji śpiewającej). Pierwsze zdjęcia już możecie zobaczyć.

Transparent finał

Transparent finał

Transparent finał

Transparent finał

REKLAMA