"Euphoria" to nowy niegrzeczny serial dla młodzieży. Data premiery i teaser – zobaczcie, jak wypada Zendaya

Seks, narkotyki, social media i mnóstwo nastoletnich problemów podanych w wersji bez lukru. "Euphoria" ma już datę premiery w HBO, możecie także zobaczyć nowy zwiastun.

HBO do tej pory z młodzieżowych produkcji nie słynęło, ale wkrótce to się zmieni. 16 czerwca w USA i dzień później w Polsce zadebiutuje "Euphoria", zapowiadana jako połączenie kontrowersyjnych "Dzieciaków" z 1995 roku i "Trainspotting" Danny'ego Boyle'a. Główną bohaterką opartego na izraelskim formacie młodzieżowego dramatu będzie uzależniona od narkotyków Rue grana przez Zendayę ("Spider-Man: Homecoming").

Euphoria – młodzieżowy dramat bez lukru

Rue w "Euphorii" będzie przewodniczką po świecie, w którym rodzice równie dobrze mogliby nie istnieć. Produkcja będzie poruszać tematy seksu, tożsamości, traumy, social mediów, miłości i przyjaźni. A z życiowymi problemami bohaterowie "Euphorii" mają radzić sobie poprzez narkotyki i przemoc.

"Obiecuję ci, że gdybym mogła być inną osobą, to bym była. Nie dlatego, że sama tego chcę, tylko dlatego, że oni chcą" – mówi w teaserze Rue. To właśnie jej wzloty i upadki będą główną atrakcją serialu, ale dzieciaków z problemami będzie więcej.

W serialu pojawią się także m.in. Storm Reid ("Pułapka czasu"), Maude Apatow ("Dziewczyny"), Sydney Sweeney ("Opowieść podręcznej"), Austin Abrams ("The Walking Dead"), Jacob Elordi ("The Kissing Booth"), Algee Smith ("The Hate U Give"), Alexa Demie ("Love"), Barbie Ferreira oraz Hunter Scheifer.

Za scenariusz odpowiada Sam Levinson ("Arcyoszust"), a jednym z producentów jest Drake.

Premiera serialu Euphoria 17 czerwca w HBO

REKLAMA