Ekipa "Domu z papieru" na wakacjach w raju – zobaczcie nowe zdjęcia z 3. sezonu

"Dom z papieru" (Fot. Netflix)

0

W 3. sezonie "Domu z papieru" wakacje mają się skończyć, ale na zdjęciach jeszcze tego nie widać. Zobaczcie, jak Profesor, Tokio, Rio i reszta ekipy bawią się w słonecznym raju.

"Dom z papieru" wróci tego lata z 3. sezonem, w którym bohaterowie rozpoczną kolejny etap w życiu. Hasło, które promuje sezon, brzmi "Wakacje się skończyły". Na razie jednak tego zupełnie nie widać.

Dom z papieru sezon 3 – powrót serialu Netfliksa

Na Instagramie pojawiły się nowe zdjęcia z 3. sezonu, a na nich Tokio (Úrsula Corberó), Río (Miguel Herrán), Profesor (Álvaro Morte), Denver (Jaime Lorente), Helsinki (Darko Peric), Nairobi (Alba Flores), Mónica (Esther Acebo) i pani inspektor Raquel Murillo (Itziar Ituño) w wersji bardzo wakacyjnej.

Nasza ulubiona ekipa rabusiów cieszy się słońcem na jakiejś tropikalnej wyspie, ale można się domyślać, że już wkrótce zapuka do nich rzeczywistość. Netflix nie ujawnił jeszcze szczegółów fabuły 3. sezonu "Domu z papieru", ale wiemy, że nowe odcinki opowiedzą o czymś więcej niż tylko o samym napadzie, a stawki mają tylko wzrosnąć. Za nowy sezon ponownie odpowiada Álex Pina, twórca serialu.

Oprócz osób obecnych na zdjęciach w nowych odcinkach powrócą także Arturo (Enrique Arce), Marivi (Kiti Mánver), Prieto (Juan Fernández), Suárez (Mario de la Rosa) i Berlin (Pedro Alonso). Nowe twarze to m.in. Hovik Keuchkerian jako Bogota, Najwa Nimri jako Alicia, Rodrigo de la Serna jako Inżynier i Fernando Cayo jako Tamayo.

Dom z papieru – 3. sezon od 19 lipca na Netfliksie

Dom z papieru sezon 3

Dom z papieru sezon 3

Dom z papieru sezon 3

Dom z papieru sezon 3

Dom z papieru sezon 3

Dom z papieru sezon 3

Dom z papieru sezon 3

Dom z papieru sezon 3